Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Zduńska WolaBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Kupując szczelny zbiornik plastikowy dostępny w centrum-sciekow.pl w Zduńskiej Woli zapewniasz sobie bezpieczny sposób na ekologiczne gromadzenie ścieków. Pojemniki są lekkiej konstrukcji, a ich wytrzymałość na trudne warunki gruntowo-wodne jest bardzo wysoka. Eko szamba są świetnym rozwiązaniem dla domów, które nie mogą być podłączone do standardowych sieci kanalizacji lub termin realizacji podłączenia jest zbyt odległy. Ponadto koszt instalacji zbiornika kupionego w E4C jest o wiele niższy niż przyłącz do miejskiej kanalizacji.

Czym są szamba ekologiczne dostępne w Zduńskiej Woli?

Szambo ekologiczne nazywamy szczelny zbiornik bezodpływowy. Duża ilość osób nie widzi różnicy i nazywa tak samo zbiorniki betonowe lub przydomowymi oczyszczalniami ścieków. W porównaniu do ich betonowych odpowiedników są lżejsze, absolutnie szczelne oraz odporne na korozję chemiczną. Zbiorniki produkowane i sprzedawane w centrum-sciekow.pl są wykonane z laminatu poliestrowo – szklanego w skrócie GRP. Wybierając zbiorniki z oferty E4C możesz być pewny, że są one w 100% bezpieczne dla środowiska.

Szamba plastikowe jednokomorowe i dwukomorowe

W centrum-sciekow.pl znajdują się wśród wielu propozycji również oferty na zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe oferowane w Zduńskiej Woli. Zbiornik z jedną komorą proponujemy dla domów jednorodzinnych. Instalacja szamba jednokomorowego jest gotowym pomysłem również dla gospodarzy działek rekreacyjnych, którzy ze względu na małe ilości miejsca nie mogą sobie pozwolić na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. Magazynowane w nim odpady w zależności od pojemności pojemnika, należy go opróżniać średnio co dwa tygodnie. W przypadku obiektów wielorodzinnych świetną alternatywą są zbiorniki dwukomorowe. Przegroda, która znajduje się w zbiorniku ma za zadanie oddzielić nieczystości stałe od ciekłych, co z kolei przekłada się na większe odstępy czasu w opróżnianiu zbiornika. Dzięki temu rozwiązaniu, oczyszczanie zbiornika może być nawet raz na dwa miesiące! Dodatkowo dwie komory umożliwiają stosowanie dodatkowych preparatów z bakteriami.

Eko szambo – Zduńska Wola. Nieszkodliwe dla otoczenia gromadzenie ścieków.

Wzmacniająca się ilość osób na terenie Zduńskiej Woli oraz w pobliskich miejscowościach decyduje się na zakup i instalacje trwałych rozwiązań jakimi są szamba plastikowe. Zbiorniki można instalować bez obaw, że są one zagrożeniem dla otoczenia. Dzięki wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanym materiałom możesz mieć pewność, że są one wysokiej jakości. Konstrukcja zbiorników gwarantuje absolutną szczelność. Oznacza to, że gromadzone nieczystości nie przedostaną się z ekologicznego szamba do gruntu i nie skażą wód gruntowych. Zbiorniki z laminatu poliestrowo – szklanego z powodzeniem można wykorzystywać do gromadzenia wody deszczowej. Plastikowe zbiorniki umożliwiają magazynowanie substancji płynnych w rolnictwie oraz przemyśle.

Zainteresowanych montażem przydomowego szamba ekologicznego w Zduńskiej Woli oraz innych miejscowościach województwa łódzkiego, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. Zawsze są gotowi pomóc w doborze odpowiedniego rodzaju zbiornika.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz