• Polski
Sprzedajemy tanio, doradzamy fachowo!

O firmiefirma10

O firmie

Firma EKO-SUM istnieje nieprzerwanie od 1990r. Od samego począku była to firma rodzinna i pomimo powstania firm córek, nadal preferujemy taki model zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki temu że rozwijamy się o własnych siłach, jesteśmy w stanie konkurować nie tylko na polskim rynku. Nasze produkty co roku docenia ponad 2 tys. klientów z Niemiec, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Wieloletnie doświadczenie i wysoką jakość produktów potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia oraz certyfikaty potwierdzające zgodność naszych produktów z normami europejskimi. Nasze zaplecze produkcyjne oraz logistyczne gwarantują naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Rzadko współpracujemy z firmami pośredniczącymi, stawiając główny nacisk na sprzedaż detaliczną. Dzięki czemu zawsze zapewniamy najniższą cenę, krótki czas realizacji oraz wysoką jakość bo to my obsługujemy klienta zarówno podczas sprzedaży jak i w ciągu 10 letniego okresu gwarancyjnego, który dotyczy większości naszych produktów.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem dostawcy szczelnego zbiornika lub przydomowej oczyszczalni ścieków, pamiętaj że u nas cena idzie w parze z jakością. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i zawsze jesteś mile widziany w naszych skromnych progach… Przyjdź i przekonaj się sam!

firma6