Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Piekary ŚląskieBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Rosnąca świadomość ekologiczna sprawiła, że producenci zbiorników na nieczystości stworzyli rozwiązania niezawodne i funkcjonalne, które jednocześnie nie narażają środowiska na degradację. Eko szamba plastikowe dostępne w centrum-sciekow.pl Piekary Śląskie to znakomita propozycja nie tylko dla osób, które szukają bezpiecznych dla natury rozwiązań. Nasze produkty równie doskonale sprawdzą się na działkach o małej powierzchni lub w budynkach, które nie mają możliwości instalacji tradycyjnej sieci kanalizacyjnej.

Szamba ekologiczne – Piekary Śląskie. Trwałość zamknięta w lekkiej konstrukcji

Główną zaletą szczelnych zbiorników na szambo dostępnych w Piekarach Śląskich jest ich trwałość. Konstrukcje wykonane z połączenia żywic poliestrowych i włókien szklanych tworzą pojemniki spełniające rygorystyczne normy oraz charakteryzujące się odpornością na korozję chemiczną, obciążenia i ekstremalne warunki. Możliwość zamontowania ich w praktycznie każdym miejscu, w tym także na działkach o specyficznych parametrach gruntu, sprawiła, że coraz więcej mieszkańców Piekar Śląskich zdecydowało się na zastąpienie gotowymi szambami ich betonowych odpowiedników. Co więcej, w parze z trwałością idzie także niezwykła lekkość zbiorników, ułatwiająca ich instalację. Montaż możesz przeprowadzić samodzielnie lub skorzystać z pomocy pracowników centrum-sciekow.pl.

Gotowe szamba przydomowe na miarę Twojego domu

W centrum-sciekow.pl znajdziesz szamba jednokomorowe i dwukomorowe dedykowane budynkom na terenie Piekar Śląskich. Które z nich warto wybrać? Jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego, to najlepszym rozwiązaniem jest pierwszy typ, czyli konstrukcje z jedną komorą, w której mieszają się ścieki o różnych stanach skupienia. Małe zbiorniki napełniają się przez około 2 tygodnie, po których należy je opróżnić. W przypadku ich dwukomorowych odpowiedników czas ten jest wydłużony nawet do 2 miesięcy. Właśnie dlatego są polecane przede wszystkim do budynków wielorodzinnych. Tego typu szamba przydomowe mają oddzielne pojemniki na nieczystości stałe i ciekłe, dzięki którym ich zapełnienie jest wolniejsze. Możesz także przedłużyć okres pomiędzy wywozem ścieków, używając specjalnych bakterii.

Postaw na bezpieczeństwo środowiska z ekologicznymi szambami w Piekarach Śląskich

Szamba ekologiczne w mieście Piekary Śląskie to nie tylko gwarancja obniżonych kosztów eksploatacji i wygoda użytkowania, ale także bezpieczeństwo środowiska. Materiały, które wykorzystano do ich produkcji, nie wchodzą w reakcję z otoczeniem i uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu. Na tym jednak nie koniec – szczelne zbiorniki mogą być recyklingowane lub wykorzystane w innych celach, np. w roli osadnika lub do zbierania deszczówki. Wybierając jedno z dostępnych w naszej ofercie szamb przydomowych w Piekarach Śląskich, nie narażasz środowiska naturalnego na degradację.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ekologicznych szamb dostępnych w Piekarach Śląskich? Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 791 164 254 lub napisz