Sprzedajemy tanio, doradzamy fachowo!
Wybierz województwo w którym szukasz towaru lub usługi
woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. lubelskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. opolskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. świętokrzyskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. wielkopolskie
woj. zachodniopomorskie
Rejon Częstochowa
Rejon Katowice

Szamba ekologiczne plastikowe – TychyBANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
beton_szeroki
wyprzedaż 2022_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
beton_waski
BANER wyprzedaż 2022 lato-02
previous arrow
next arrow

Rosnąca świadomość ekologiczna sprawiła, że na rynku zaczęły pojawiać się bezpieczne dla środowiska zbiorniki do gromadzenia ścieków. Znajdziesz je także w ofercie centrum-sciekow.pl! Nasza firma proponuje wysokiej jakości eko szamba plastikowe w mieście Tychy, dedykowane zarówno domom jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym. Stworzone z myślą o naturze konstrukcje są również inwestycją na wiele lat – zastosowanie trwałych materiałów gwarantuje, że pojemniki nie ulegną uszkodzeniu nawet w ekstremalnych warunkach. Poznaj ich zalety!

Gotowe szamba przydomowe – rozwiązania dla mieszkańców Tychów

Zbiorniki na szamba plastikowe dostępne w Tychach to rozwiązania przeznaczone do instalacji w miejscach, które nie pozwalają na podłączenie tradycyjnej sieci kanalizacyjnej. Powodów może być wiele – za mała powierzchnia działki, zbyt duża odległość od miasta, a nawet wysoki poziom wód gruntowych. Funkcjonalne propozycje, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, mają lekką i trwałą konstrukcję, do produkcji której wykorzystano połączenie żywic poliestrowych i włókien szklanych. Mieszanka tworzyw sprawia, że gotowe szamba znakomicie radzą sobie nawet w ekstremalnych warunkach, są odporne na obciążenia i korozję chemiczną oraz nie ulegają uszkodzeniom wraz z upływem lat. Co więcej, ich instalacja pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji kanalizacji.

Szczelne szamba jednokomorowe i dwukomorowe

W centrum-sciekow.pl znajdziesz szamba jednokomorowe i dwukomorowe. Klientom z Tychów, którzy mieszkają w domach jednorodzinnych polecamy pierwszy rodzaj zbiorników, które mają jeden pojemnik na ścieki. Ich kompaktowa konstrukcja pozwala także na montaż na małych działkach. Należy pamiętać, że tego typu produkty opróżnia się co około 2 tygodnie. Z kolei szamba dwukomorowe powinny być wybierane przez właścicieli budynków wielorodzinnych. Zbiorniki, które gwarantują oszczędność czasu i pieniędzy, mogą być oczyszczane nawet raz na 2 miesiące. A to wszystko dzięki znajdującej się w nich przegrodzie, oddzielającej od siebie nieczystości stałe i ciekłe. Magazynowane w ten sposób odpady mogą być także uzupełniane specjalnymi bakteriami.

Czy zbiorniki na szamba plastikowe są bezpieczne dla środowiska Tychów?

Wiele osób przed zakupem szamb przydomowych zastanawia się, czy są one bezpieczne dla środowiska. Te oferowane w Tychach przez firmę centrum-sciekow.pl spełniają rygorystyczne normy jakości, dzięki czemu ich montaż i użytkowanie nie powoduje degradacji natury. Co więcej, dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów zbiorniki są szczelne, a tym samym znajdujące się w nich ścieki nie zanieczyszczają otoczenia, a same konstrukcje nie wchodzą w reakcje z gruntem. Nie można również zapomnieć o możliwości recyklingu! Ekologiczne szamba mogą być poddawane ponownej obróbce lub wykorzystywane w innych celach, np. do zbierania deszczówki.
Chcesz sprawdzić, czy możesz zamontować szamba ekologiczne na swojej działce? Tychy to tylko jedno z wielu miast, w których uzyskasz profesjonalną pomoc. Skontaktuj się z nami, a jeden z pracowników centrum-sciekow.pl odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 791 164 254 lub napisz