Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – MikołówBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Centrum-sciekow.pl oferuje wysokiej jakości eko szamba plastikowe w mieście Mikołów. Nasze rozwiązania łączą w sobie wysoką jakość wykonania z bezpieczeństwem dla środowiska i higieną gromadzenia domowych nieczystości. Zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło na stworzenie zbiorników, które nie tylko są inwestycją na wiele lat, ale także znacząco obniżają koszty eksploatacji sieci kanalizacyjnej w domach jednorodzinnych i budynkach wielorodzinnych. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!

Ekologiczne szamba przydomowe w Mikołowie – zalety

Ekologiczne szamba przydomowe, które kupisz w Mikołowie, to przede wszystkim bezpieczeństwo dla środowiska. Zbiorniki zostały wykonane z połączenia żywic poliestrowych i włókna szklanego, które wspólnie tworzą mieszankę nie wchodzącą w reakcję z glebą i przyrodą. Jednak ochrona natury nie wpłynęła na trwałość propozycji przeznaczonych do gromadzenia nieczystości. Wytrzymała i odporna na przeciekanie konstrukcja skutecznie zapobiega przedostawaniu się ścieków na zewnątrz, i to bez konieczności dodatkowego zabetonowania czy uszczelnienia. Każdy ze zbiorników dodatkowo spełnia restrykcyjne normy jakości. Gotowe szamba dostępne w Mikołowie pozwalają także na obniżenie kosztów eksploatacji domowej sieci kanalizacyjnej.

Jakie zbiorniki na szamba plastikowe znajdziesz w ofercie centrum-sciekow.pl?

W centrum-sciekow.pl znajdziesz szamba jednokomorowe i dwukomorowe dedykowane gospodarstwom na terenie Mikołowa. Czym różnią się te dwa rodzaje zbiorników? Przede wszystkim rozmiarem i wnętrzem. Pierwsze z nich, jak sama nazwa wskazuje, zostały wyposażone tylko w jedną komorę, w której nieczystości stałe mieszają się z ciekłymi. Z uwagi na mniejszą konstrukcję są polecane do domów jednorodzinnych, a ich czyszczenie powinno odbywać się co 1-2 tygodnie. W przypadku ich dwukomorowych odpowiedników czas ten ulega wydłużeniu nawet do 2 miesięcy. Funkcjonalne szamba mają przegrodę, która oddziela od siebie różne rodzaje ścieków, jednocześnie umożliwiając dodawanie bakterii do jednego z pojemników. Ich regularne stosowanie pozwala na spowolnienie procesu napełniania zbiornika. Tego typu szamba przydomowe w Mikołajowie sprawdzą się znakomicie w budynkach wielorodzinnych.

Szczelne zbiorniki na szambo – ekologiczne rozwiązania dla mieszkańców Mikołowa

Szamba ekologicznie w mieście Mikołów to nie tylko rozwiązania bezpieczne dla środowiska. Dostępne w ofercie naszej firmy produkty są także inwestycją na lata, która sprawdzi się znakomicie na małych działkach lub w budynkach, w których nie można podłączyć klasycznej sieci kanalizacyjnej. Wysoka jakość wykonania i trwałość pozwalają na instalację szczelnych zbiorników na szambo na terenach w Mikołowie, które mają wysoki poziom wód gruntowych. Dzięki doskonałej odporności na obciążenia i korozję chemiczną pojemniki poradzą sobie nawet w wymagających warunkach. W momencie, gdy zdecydujesz, że chcesz doprowadzić do budynku kanalizację, możesz z powodzeniem oddać szambo do recyklingu.

Nasze szamba ekologiczne w Mikołowie zagwarantują Ci higieniczny i bezpieczny sposób na gromadzenie nieczystości. Skontaktuj się z nami, aby zamontować jedno z nich na swojej działce!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 791 164 254 lub napisz