Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Dąbrowa GórniczaBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Centrum-sciekow.pl to firma, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą niezawodnych i ekologicznych zbiorników do gromadzenia ścieków z domowych instalacji kanalizacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi eko szamba plastikowe dostępne w mieście Dąbrowa Górnicza i innych lokalizacjach na terenie województwa śląskiego. Współpraca z zaufanymi dostawcami, nieustanna kontrola jakości i wysoki standard proponowanych rozwiązań gwarantują, że zakupiony pojemnik na nieczystości posłuży Ci przez wiele lat.

Zalety szczelnych zbiorników na szambo dostępnych w centrum-sciekow.pl w Dąbrowie Górniczej

Szczelne zbiorniki na szambo, które kupisz w Częstochowie, mogą pochwalić się wieloma zaletami. Jedną z nich jest ekologiczny i bezpieczny dla środowiska sposób gromadzenia nieczystości – ścieki są magazynowane w bezodpływowych pojemnikach, których szczelność zapewnia połączenie żywicy poliestrowej i włókien szklanych. Co ciekawe, wykonane z tych materiałów produkty mogą być poddawane recyklingowi i nie wchodzą w reakcję z glebą. Pomimo narażenia na ekstremalne warunki zbiorniki pozostają odporne na korozję chemiczną i obciążenia, dzięki czemu raz zakupione ekologiczne szamba w centrum-sciekow.pl są inwestycją na wiele lat. Nie możemy także zapomnieć o niższych kosztach eksploatacji niż w przypadku betonowych rozwiązań.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – funkcjonalne zbiorniki dla gospodarstw domowych

Szamba jednokomorowe oferowane przez nas na terenie Częstochowy to kompaktowe i lekkie rozwiązania, które służą do magazynowania nieczystości w jednym pojemniku. Pochodzące z sieci kanalizacyjnej ścieki są przenoszone do zbiornika, którego czas napełnienia wynosi około tygodnia lub dwóch. Ze względu na mały rozmiar tego typu rozwiązania są w szczególności polecane jako dodatek do domów jednorodzinnych. W przypadku wielorodzinnych budynków o wiele lepiej sprawdzają się dostępne w naszej ofercie szamba dwukomorowe. Jak sama nazwa wskazuje – ich wnętrze jest podzielone na dwie części. W jednej są gromadzone nieczystości ciekłe, a w drugiej stałe, do których można z powodzeniem dodawać specjalne bakterie. Z uwagi na rozdzielenie ścieków tego typu zbiorniki należy opróżniać nawet raz na dwa miesiące.

Szamba ekologiczne – Częstochowa. Gwarancja wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie

Oferowane przez centrum-sciekow.pl szamba ekologiczne w mieście Częstochowa z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jednym z powodów jest rosnąca świadomość ekologiczna, jednak nie bez znaczenia jest także ich wysoka jakość. Spełnienie restrykcyjnych norm gwarantuje higieniczne i bezproblemowe magazynowanie ścieków przy jednoczesnym zachowaniu łatwości eksploatacji i opróżniania. Dzięki lekkiej konstrukcji zbiorniki mogą być z powodzeniem montowane samodzielnie. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w podłączeniu zamówionego gotowego szamba przydomowego na terenie Częstochowy, to nasz zespół z radością przeprowadzi instalację.

Jesteś zainteresowany zakupem ekologicznego szamba w Częstochowie? A może chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 791 164 254 lub napisz