Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – ZawiercieBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl znajdziesz bogaty wybór zbiorników przeznaczonych do gromadzenia i oczyszczania ścieków z domowej instalacji kanalizacyjnej. Jednymi z nich są eko szamba plastikowe dostępne nie tylko w mieście Zawiercie, ale także w wielu innych lokalizacjach na terenie województwa śląskiego. Nasze propozycje wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników atrakcyjnymi cenami, produkcją z wytrzymałych i starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz spełnieniem restrykcyjnych norm jakości. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Ekologiczne szamba – niezawodny sposób na gromadzenie nieczystości w Zawierciu

Gotowe szamba przydomowe, które kupisz w Zawierciu w konkurencyjnej cenie, to niezawodny sposób na bezpieczne i higieniczne magazynowane nieczystości. Zbiorniki z powodzeniem zastępujące tradycyjną instalację kanalizacyjną mogą być montowane w lokalizacjach, które nie mają możliwości jej podłączenia lub której warunki gruntowe uniemożliwiają jej wykorzystywanie. Jednym z takich powodów jest zbyt wysoki poziom wód, z którym nasze szamba plastikowe radzą sobie bez problemu. A to dzięki wykorzystaniu do ich produkcji żywic poliestrowych i włókien szklanych. Konstrukcje stworzone z połączenia dwóch tworzyw wyróżniają się trwałością i wytrzymałością. Nie bez znaczenia jest także odporność na korozję chemiczną czy obciążenia gruntu, które nie są w stanie uszkodzisz zbiornika.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – różnice

Szamba jednokomorowe oferowane przez nas w Zawierciu w konkurencyjnej cenie charakteryzują się małym rozmiarem i prostą budową. Ich konstrukcja obejmuje wyłącznie jeden pojemnik na odpady z domowej kanalizacji, w których odprowadzanie ścieki ulegają zmieszaniu. Tego typu rozwiązania są polecane przede wszystkim właścicielom domów jednorodzinnych lub działek o ograniczonej powierzchni. Co istotne, wywóz ścieków powinien odbywać się co kilkanaście dni. Z kolei budynki wielorodzinne mogą zostać wyposażone w szamba dwukomorowe o większym rozmiarze i bardziej zaawansowanej konstrukcji. W ich środku znajdziesz dwa pojemniki pozwalające na oddzielenie różnych nieczystości. W takich zbiornikach częstotliwość opróżniania ulega zmniejszeniu. W zależności od wielkości szamba może wynosić ona nawet raz na 2 miesiące.

Gotowe szamba przydomowe od zaufanego sprzedawcy w Zawierciu

W centrum-sciekow.pl nieustannie dostarczamy rozwiązania, których użytkowanie nie odbija się negatywnie na naturze. Właśnie dlatego szamba ekologiczne są całkowicie bezpieczne dla środowiska oraz nie wpływają na zanieczyszczanie gruntu i wód gruntowych. Co w przypadku, gdy zdecydujesz się na montaż tradycyjnej sieci kanalizacyjnej i nie będziesz ich już potrzebować? Oddaj szamba przydomowe do punktu recyklingu w Zawierciu, gdzie zostaną poddane obróbce i zyskają szansę na drugie życie. Możesz również wykorzystać je do zbierania deszczówki lub jako osadnik.

Jesteś zainteresowany instalacją gotowego szamba przydomowego w swoim domu w Zawierciu? Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 791 164 254 lub napisz