Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – MyszkówBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży ekologicznych zbiorników i profesjonalnym doradztwie z zakresu bezpiecznych dla środowiska rozwiązań. Jedną z naszych propozycji są eko szamba plastikowe w mieście Myszków, które kupisz u nas w wielu rozmiarach i konkurencyjnych cenach. Niezawodny sposób na magazynowanie nieczystości z domowej kanalizacji sprawdzi się zarówno na małych działkach, jak i w miejscach, w których wysoki poziom wód gruntowych uniemożliwia instalację tradycyjnej sieci. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Ekologiczne szamba w Myszkowie – zalety plastikowych zbiorników

Szamba ekologiczne dostępne w mieście Myszków mogą pochwalić się wieloma zaletami. Zacznijmy od ich lekkości – waga zbiorników wykonanych z żywic poliestrowych i włókien szklanych jest o wiele niższa, niż w przypadku ich betonowych odpowiedników. To z kolei przekłada się na łatwiejszy montaż, który dzięki nieskomplikowanej budowie pojemników może być z powodzeniem przeprowadzony samodzielnie. Lekkość i bezproblemowa instalacja idą także w parze ze szczelnością. Gotowe szamba w Myszkowie, dzięki zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów, spełniają rygorystyczne normy jakości. W efekcie bez dodatkowego uszczelnienia mogą przez wiele lat bezpiecznie magazynować nieczystości, jednocześnie zapobiegając przedostawaniu się szkodliwych substancji do gruntu.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – jaki zbiornik wybrać?

Szamba jednokomorowe są dedykowane domom jednorodzinnym w Myszkowie. Bezodpływowe zbiorniki gromadzą w swoim wnętrzu ścieki pod każdą postacią, które po wymieszaniu stopniowo je zapełniają. Szacuje się, że wywóz tego typu rozwiązań powinien odbywać się co 1-2 tygodnie. Kompaktowy rozmiar sprawdzi się równie znakomicie na działkach o ograniczonej przestrzeni. Z kolei szamba dwukomorowe polecane budynkom wielorodzinnym zostały wyposażone w przegrodę, która dzieli ich konstrukcję na dwie części. W jednej z nich są magazynowane nieczystości w stanie ciekłym, a w drugiej ich stałe odpowiedniki. Oddzielenie ścieków pozwala na spowolnienie procesu napełniania zbiorników, który możesz także opóźnić poprzez korzystanie z bakterii. Tego typu pojemniki powinny być opróżniane co około 2 miesiące.

Szczelne zbiorniki na szambo dostępne w Myszkowie i okolicach

Szczelne zbiorniki na szambo, które kupisz w Myszkowie, to gwarancja ochrony środowiska przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji. Nowoczesne rozwiązania powstały z materiałów, które są bezpieczne dla gruntu i nie wchodzą z nim w żadne reakcje. Co więcej, dzięki zastosowanym tworzywom możesz z powodzeniem recyklingować nasze produkty lub wykorzystać je w innym celu, np. do zbierania deszczówki po uprzednim oczyszczeniu ich wnętrza. Na tym jednak nie koniec – ekologiczne szamba sprawdzą się także w roli osadnika w przydomowej oczyszczalni ścieków, którą znajdziesz również w ofercie naszej firmy.

Skontaktuj się z nami i zainstaluj gotowe szamba przydomowe na swojej działce w Myszkowie! Zespół centrum-sciekow.pl nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji, oferując profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze właściwych zbiorników.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 791 164 254 lub napisz