Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – ŻywiecBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

W centrum-sciekow.pl od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu niezawodnych zbiorników przeznaczonych do gromadzenia nieczystości z domowych kanalizacji. Wśród nich znalazły się wysokiej jakości eko szamba, które oferujemy w mieście Żywiec, kupisz w konkurencyjnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres. Co więcej, zespół naszych fachowców pomoże Ci także w ich prawidłowej instalacji, aby zagwarantować bezproblemowe i funkcjonalne działanie przez wiele kolejnych lat. Zapraszamy do poznania oferty szamb przydomowych dostępnych w Żywcu!

Szamba ekologiczne – Żywiec. Trwałe rozwiązania dla każdego domu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty szczelne szamba plastikowe, które wyprodukowano z żywic poliestrowych i włókien szklanych. Tworzywa pochodzące od sprawdzonych i zaufanych dostawców pozwalają na stworzenie konstrukcji o wysokiej wytrzymałości oraz odporności na obciążenia, korozje chemiczne czy działanie wilgoci. To również dzięki nim oferowane pojemniki wyróżniają się maksymalną szczelnością. Wybierając jedno z gotowych szamb w Żywcu, zapewniasz sobie nie tylko bezpieczny i higieniczny sposób na magazynowanie nieczystości, ale także obniżasz koszty eksploatacji kanalizacji. W zależności od rozmiaru zbiornika, na jaki się zdecydujesz, utrzymanie instalacji może być nawet kilkukrotnie tańsze, a sam zakup szamba zwróci się w już w ciągu pierwszy lat.

Gotowe szamba jednokomorowe i dwukomorowe w przystępnej cenie

W centrum-sciekow.pl możesz wybrać szambo jednokomorowe lub dwukomorowe. Zbiorniki różnią się od siebie rozmiarem i budową. W przypadku pierwszego rodzaju, który znalazł swoje zastosowanie w domach jednorodzinnych, wnętrze zostało wyposażone tylko w jedną komorę, do której są odprowadzane wszystkie ścieki i odpady z kanalizacji, bez względu na stan ich skupienia. Po upływie tygodnia lub dwóch należy je wywieźć. Z kolei szamba dwukomorowe, dedykowane budynkom wielorodzinnym, umożliwiają nieustanne oddzielanie nieczystości stałych i ciekłych oraz stosowanie preparatów z bakteriami spowalniających proces napełniania zbiornika. Dzięki temu ich opróżnianie odbywa się nawet co 2 miesiące.

Ekologiczne szamba przydomowe – chroń środowisko w Żywcu

Szamba ekologiczne, które oferujemy w mieście Żywiec to nie tylko sposób na higieniczne magazynowanie ścieków z domowej sieci kanalizacyjnej. Specjalnie zaprojektowane zbiorniki są również doskonałym pomysłem na ochronę środowiska. W przeciwieństwie do swoich odpowiedników nie powodują jego degradacji, a materiały wykorzystane do ich produkcji nie wchodzą w reakcję z gruntem. Z kolei szczelność pojemników zapobiega zanieczyszczaniu ziemi. Szamba przydomowe mogą być także recyklingowe lub wykorzystywane do innych celów. Dobrym pomysłem jest użycie ich jako osadnika w przydomowej oczyszczalni ścieków, które znajdziesz w ofercie naszej firmy.
Chcesz kupić ekologiczne szambo przydomowe, jednak nie wiesz, który rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla Twojego domu w Żywcu? Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 791 164 254 lub napisz