Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – ZamośćBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Centrum-sciekow.pl to firma, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą niezawodnych i ekologicznych zbiorników do gromadzenia ścieków z domowych instalacji kanalizacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi eko szamba plastikowe dostępne w mieście Zamość i innych lokalizacjach na terenie województwa lubelskiego. Współpraca z zaufanymi dostawcami, nieustanna kontrola jakości i wysoki standard proponowanych rozwiązań gwarantują, że zakupiony pojemnik na nieczystości posłuży Ci przez wiele lat.

Zalety szczelnych zbiorników na szambo dostępnych w centrum-sciekow.pl w Zamościu

Szczelne zbiorniki na szambo, które kupisz w Zamościu mogą pochwalić się wieloma zaletami. Jedną z nich jest ekologiczny i bezpieczny dla środowiska sposób gromadzenia nieczystości – ścieki są magazynowane w bezodpływowych pojemnikach, których szczelność zapewnia połączenie żywicy poliestrowej i włókien szklanych. Co ciekawe, wykonane z tych materiałów produkty mogą być poddawane recyklingowi i nie wchodzą w reakcję z glebą. Pomimo narażenia na ekstremalne warunki zbiorniki pozostają odporne na korozję chemiczną i obciążenia, dzięki czemu raz zakupione ekologiczne szamba w centrum-sciekow.pl są inwestycją na wiele lat. Nie możemy także zapomnieć o niższych kosztach eksploatacji niż w przypadku betonowych rozwiązań

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – funkcjonalne zbiorniki dla gospodarstw domowych

Szamba jednokomorowe oferowane przez nas na terenie Zamościa to kompaktowe i lekkie rozwiązania, które służą do magazynowania nieczystości w jednym pojemniku. Pochodzące z sieci kanalizacyjnej ścieki są przenoszone do zbiornika, którego czas napełnienia wynosi około tygodnia lub dwóch. Ze względu na mały rozmiar tego typu rozwiązania są w szczególności polecane jako dodatek do domów jednorodzinnych. W przypadku wielorodzinnych budynków o wiele lepiej sprawdzają się dostępne w naszej ofercie szamba dwukomorowe. Jak sama nazwa wskazuje – ich wnętrze jest podzielone na dwie części. W jednej są gromadzone nieczystości ciekłe, a w drugiej stałe, do których można z powodzeniem dodawać specjalne bakterie. Z uwagi na rozdzielenie ścieków tego typu zbiorniki należy opróżniać nawet raz na dwa miesiące.

Szamba ekologiczne – Zamość

Oferowane przez centrum-sciekow.pl szamba ekologiczne w Zamościu z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jednym z powodów jest rosnąca świadomość ekologiczna, jednak nie bez znaczenia jest także ich wysoka jakość. Spełnienie restrykcyjnych norm gwarantuje higieniczne i bezproblemowe magazynowanie ścieków przy jednoczesnym zachowaniu łatwości eksploatacji i opróżniania. Dzięki lekkiej konstrukcji zbiorniki mogą być z powodzeniem montowane samodzielnie. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w podłączeniu zamówionego gotowego szamba przydomowego na terenie Zamościa, to nasz zespół z radością przeprowadzi instalację.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz