Sprzedajemy tanio, doradzamy fachowo!
Wybierz województwo w którym szukasz towaru lub usługi
woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. lubelskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. opolskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. świętokrzyskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. wielkopolskie
woj. zachodniopomorskie
Rejon Częstochowa
Rejon Katowice

Szamba ekologiczne plastikowe – ZakopaneBANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
beton_szeroki
wyprzedaż 2022_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
beton_waski
BANER wyprzedaż 2022 lato-02
previous arrow
next arrow

Strona centrum-ścieków.pl ma w ofercie szeroki wachlarz szczelnych zbiorników na szambo. Posiadamy zbiornik na każde warunki wodno-gruntowe, zbiornik nadające się do montażu w przejazdach, parkingach itp. Dostępny jest też szereg akcesoriów dedykowanych do zbiorników, przedłużenia włazu, pokrywy żeliwne, pompy, bakterie do szamb oraz sygnalizatory zapełnienia. Każdy zbiornik dostarczymy w każdy rejon kraju. Zapraszamy do zapoznania na www.centrum-sciekow.pl

Wysokiej jakości szamba dla gospodarstw domowych w Zakopanem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w rejonach podgórskich Tatrzańskich, przygotowaliśmy w ofercie dwa rodzaje szczelnych zbiorników na szambo z laminatu poliestrowo szklanego, które zamówisz w Zakopanem. Jednymi z nich jest rozwiązanie sprawdzające się na wysokich wodach gruntowych, czyli zbiornik TITANIUM z dennicą PRO. Drugim rozwiązaniem, które może doskonale sprawdzić się w trudnych warunkach jest zbiornik TITANIUM w wersji wzmocnionej. Są to zbiorniki bardzo wytrzymałe, sprawdzające się w przejazdach, gruntach ciężkich gliniasto kamienistych z wysokimi wodami gruntowymi. W sytuacji, gdy nie możemy zastosować standardowych rozwiązań takie zbiornik świetnie się sprawdzają. Zadzwoń na naszą infolinię, pomożemy Ci w doborze odpowiedniego zbiornika dla Ciebie.

Szczelne szambo ekologiczne gotowe do montażu w Zakopanem

Szczelne zbiornik na szambo w ofercie centrum-sciekow.pl, to zbiornik kompletne gotowe do montażu. Każdy zbiornik przyjeżdża a do Klienta wyposażony we właz wykonany z GRP w kolorze zbiornika o długości 500mm, co umożliwia przykrycie zbiornika warstwą ziemi do 600mm. Otwór wlotowy lub wylotowy pod rurę o średnicy 110 lub 160mm, pokrywę włazu, wykonaną z tworzywa w kolorze zbiornika. Dodatkowo posiadamy w ofercie szereg akcesoriów do zbiorników. Przedłużenia włazu 250mm i 500mm z GRP, pokrywy włazu żeliwne, sygnalizatory zapełnienia zbiornika, bakterie rozkładające fekalia itp. Szambo dostarczone do Klienta jest gotowe do montażu, wystarczy przed zamówieniem określić średnicę rury wlotowej i wylotowej, jeżeli taka ma być. Jeżeli zbiornik będzie głębiej zakopany można domówić przedłużenie włazu.

Dlaczego Ekologiczne Szambo – są takie popularne w Zakopanem?

Duzy wybór szamb ekologicznych w centrum-sciekow.pl, zbiorniki na różne warunki wodno-gruntowe o różnych pojemnościach od 3 m3 do 16m3, czyni je bardzo konkurencyjnymi na rynku. Wybierając taki zbiornik na do użytku na sowiej działce warto zwrócić uwagę na jakość.  Bardzo istotny jest materiał z jakiego jest wykonany zbiornik, waga, średnia grubość ścianki, monolityczność itp. Powyższe informacje o zbiorniku mają znaczenie na jego jakość i funkcjonalność. Biorąc pod uwagę wszystkie te parametry mieszkańcy Zakopanego wybierają nasze zbiorniki. Atrakcyjne jest też wszechstronne zastosowanie naszych zbiorników w zależności do warunków panujących na działce Klienta. Mamy rozwiązania praktycznie na każdą sytuację, nasi doradcy chętnie pomogą w doborze i przybliża nasze produkty zainteresowanym, zapraszamy!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz