Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – WrześniaBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu niezawodnych zbiorników przeznaczonych do gromadzenia nieczystości z domowych kanalizacji. Wśród nich znalazły się wysokiej jakości szczelna szamba bezodpływowe, które oferujemy w mieście Września, kupisz w konkurencyjnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres. Co więcej, zespół naszych fachowców pomoże Ci także w ich prawidłowej instalacji, aby zagwarantować bezproblemowe i funkcjonalne działanie przez wiele kolejnych lat. Zapraszamy do poznania oferty szamb przydomowych dostępnych we Wrześni!

Szamba ekologiczne – Września. Trwałe rozwiązania dla każdego domu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy szczelne szamba z tworzywa sztucznego z żywicy poliestrowej i włókna szklanego. Tworzywa sztuczne od sprawdzonych i zaufanych dostawców pozwalają na tworzenie konstrukcji o dużej wytrzymałości i odporności na obciążenia, chemikalia i wilgoć. Również dzięki nim oferowane pojemniki wyróżniają się maksymalną szczelnością. Wybierając gotowe szambo we Wrześni, nie tylko zapewniasz sobie bezpieczny i higieniczny sposób przechowywania odpadów, ale także obniżasz koszty eksploatacji swojej kanalizacji. W zależności od wielkości zbiornika, który wybierzesz, konserwacja do zainstalowania może być nawet kilka razy tańsza, a sam zakup szamba zwróci się w ciągu pierwszych kilku lat.

Gotowe szamba jednokomorowe i dwukomorowe w przystępnej cenie

W centrum-sciekow.pl możesz wybrać między innymi szambo jednokomorowe lub dwukomorowe. Zbiorniki różnią się od siebie rozmiarem i budową. W przypadku pierwszego rodzaju, który znalazł swoje zastosowanie w domach jednorodzinnych, wnętrze zostało wyposażone tylko w jedną komorę, do której są odprowadzane wszystkie ścieki i odpady z kanalizacji, bez względu na stan ich skupienia. Po upływie tygodnia lub dwóch należy je wywieźć. Z kolei szamba dwukomorowe, dedykowane budynkom wielorodzinnym, umożliwiają nieustanne oddzielanie nieczystości stałych i ciekłych oraz stosowanie preparatów z bakteriami spowalniających proces napełniania zbiornika. Dzięki temu ich opróżnianie odbywa się nawet co 2 miesiące.

Ekologiczne szamba przydomowe – chroń środowisko we Wrześni

Oferowane przez nas ekologiczne szambo na terenie gminy Września to nie tylko sposób na higieniczne przechowywanie ścieków z kanalizacji domowej. Specjalnie zaprojektowane zbiorniki na wodę to również dobry pomysł na ochronę środowiska. W przeciwieństwie do swoich odpowiedników nie degradują jej, a materiały użyte do produkcji nie wchodzą w reakcję z glebą. Z kolei szczelność pojemnika zapobiega zanieczyszczeniu gleby. Domowe szamba można również poddać recyklingowi lub wykorzystać do innych celów. Dobrym pomysłem jest zastosowanie ich jako osadników w przydomowych oczyszczalniach ścieków, które znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy.

Szukasz ekologicznego szamba przydomowego, ale nie wiesz, jaki rodzaj pojemnika jest odpowiedni dla Twojego domu we Wrześni? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz