Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – WrocławBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Zastanawiasz się nad zakupem zbiornika plastikowego na szambo dla swojego domu? Doskonale trafiłeś! Centrum-ścieków.pl posada bogatą ofertę zbiorników w różnych konfiguracjach i pojemności. Zbiorniki do montażu w ternie zielonym, pod przejazdy wzmacniane, na wysokie wody gruntowe, zbiorniki jedno, dwu i trzy komorowe. Zainteresowani z pewnością znajdą w naszej ofercie zbiorniki na miarę swoich potrzeb. Staramy się udzielić odpowiedzi na każde nurtujące Was pytanie i pomóc w rozwiązaniu problemu z gromadzeniem ścieków bytowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na centrum-sickow.pl!

Szamba plastikowe szczelne dla budownictwa jedno i wielorodzinnego we Wrocławiu

>Zbiorniki na szambo są bardzo popularnym i bezpiecznym rozwiązaniem w budownictwie jedno i wielorodzinnym we Wrocławiu. Wszędzie tam, gdzie nie można przyłączyć budynków do sieci kanalizacji miejskiej czy wiejskiej, z powodzeniem stosuje się zbiorniki na szambo z laminatów poliestrowo szklanych. Tego typu rozwiązania gwarantują bezpieczne magazynowanie ścieków bez obawy o wyciek fekaliów do gruntu. Pod koniec cyklu produkcyjnego każdy zbiornik zostaje poddany szczegółowej kontroli jakościowej która ma między innymi na celu sprawdzenie 100% szczelności zbiornika. Żaden zbiornik nie może zostać dostarczony do naszych Klientów bez sprawdzenia szczelności. Taka polityka jakościowa gwarantuje, że produkt, który oferujemy spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Szczelność pozornie mało istotna ma duże znaczenie dla ochrony środowiska, co w dzisiejszych czas ma duże znaczenie.

Szamba ekologiczne w ofercie centrum-sciekow.pl

Stale rosnące zapotrzebowanie na produkty ekologiczne spowodowało, że producenci zaczęli szukać rozwiązań ekologicznych i przyjaznych dla środowiska. We Wrocławiu kupisz je w centrum-sciekow.pl! Dostępne w naszej ofercie rozwiązania nie wpływają w żadnym stopniu na otoczenie, nie wchodzą w reakcję z gruntem i nie powodują zanieczyszczenia wód gruntowych. Wysoka szczelność i trwałość zostały zamknięte w konstrukcji wykonanej z żywic poliestrowych i włókien szklanych. Połączenie tych dwóch tworzyw nie jest przypadkowe – dzięki temu nasze ekologiczne szamba mogą być ponownie przetwarzane. Zbiorniki tego typu doskonale sprawdzą się w jako zbiornika gromadzące wodę deszczową czy jako osadnik.

Zbiorniki na szambo bezodpływowe jednokomorowe i dwukomorowe

Musisz podjąć decyzję wyboru szamba, zastanawiasz się czy wybrać zbiornik jedno lub dwukomorowy? Na działce z domem jednorodzinnym sprawdzą się zbiorniki jednokomorowe, trzeba tylko zwrócić uwagę na dobranie odpowiedniej pojemności. Średnia pojemność zbiornika na jednego użytkownika w gospodarstwie domowym to około 2000 litrów, biorąc pod uwagę przeciętna rodzinę 2+2, minimalny zbiornik musi mieć pojemność przynajmniej 8000 litrów co przekłada się na 8 metrów sześciennych. Przy budynku wielorodzinnym sprawdzonym rozwiązaniem będzie szambo dwukomorowe. Zbiorniki dwukomorowe pozwalają na separację ścieków z podziałem na ścieki gęste i rzadkie. Taki sposób gromadzenia ścieków z gospodarstwa domowego pozwala na zmniejszenie częstotliwości odbioru fekaliów przez wóz asenizacyjny. Tego typu separacja przynosi korzyści w postaci oszczędności pieniędzy.

Szamba plastikowe w Pszczynie kupisz w centrum-sciekow.pl w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń do nas, pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz