Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – WałbrzychBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Firma centrum-sciekow.pl to producent z wieloletnim stażem na rynku w kategorii ekologicznych produktów – oczywiście mowa tu o zbiornikach na szambo. Zbiorniki ekologiczne dostępne w Wałbrzychu, to propozycja dla domów jednorodzinnych i obiektów wielorodzinnych, którzy potrzebują znaleźć bezpieczny dla otoczenia sposób na magazynowanie ścieków. Nowoczesne rozwiązania znajdujące się w ofercie E4C, charakteryzują się absolutną szczelnością i prostą instalacją. Mając doświadczenie w sprzedaży eko szamb w Wałbrzychu, gwarantujemy Tobie wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Ekologiczne szamba dostępne w Wałbrzychu

Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną, wzmocniło się zainteresowanie na kupno i montaż solidnych rozwiązań jakimi są szamba plastikowe. W Wałbrzychu jak i w wielu polskich miastach oferujemy wykonanie montażu praktycznych pojemników, które stosuję się do magazynowania odpadów trafiających z gospodarstwa domowego. Dlaczego warto zainwestować w zbiornik znajdujący się w ofercie centrum-sciekow.pl? Nasze propozycje są bezpieczne dla naszego środowiska dlatego, że nie wchodzą w reakcję z otoczeniem. Dzięki ich stu procentowej szczelności ścieki, które są magazynowane wewnątrz eko szamba nie mają możliwości wydostania się do ziemi i nie skażą wód gruntowych. Poprzez zastosowaniu do produkcji specjalnych materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane możesz być pewny, że przyczyniają się one do ekologicznego gromadzenia nieczystości.

Które szambo wybrać? – jednokomorowe czy dwukomorowe?

Dla wielu mieszkańców Wałbrzycha i innych miejscowości województwa dolnośląskiego, to trudny wybór. W centrum-sciekow.pl znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla twojego gospodarstwa domowego. Czym się różnią zbiorniki jednokomorowe od dwukomorowych? Szamba z jedną komorą służą do gromadzenia ścieków trafiających z domowej kanalizacji, a czas zapełniania ich to około dwa tygodnie, w zależności od wybranej pojemności szamba. To świetna propozycja dla domów jednorodzinnych oraz dla działek o małych powierzchniach. Z kolei zbiornik dwukomorowy, który zalecamy dla obiektów wielorodzinnych, to zbiornik który posiada w swoim wnętrzu specjalną przegrodę, która rozdziela ścieki stałe od płynnych. Dzięki temu rozwiązaniu, szambo może być opróżnianie średnio raz na dwa miesiące. Stosując dodatkowo specjalne bakterie możesz spowolnić zapełnianie się zbiornika.

Zbiorniki z montażem na obszarze Wałbrzycha

Ekologiczne zbiorniki proponowane przez nas w Wałbrzychu, to solidne konstrukcje, które są wykonywane z laminatu poliestrowo-szklanego. Połączenie materiałów powoduje, że są one odporne na trudne warunki gruntowo-wodne, a co oznacza, że nie wymagają do montażu cementu czy też dodatkowego uszczelniania. Ważne jest to, aby zbiornik był zamontowany zgodnie z instrukcją, którą otrzymuje każdy właściciel nowego pojemnika. Instalacja szamba, które możesz kupić w centrum-ciekow.pl jest możliwa na działkach o ograniczonej powierzchni, ale również na posesjach o wysokim stanie wód gruntowych. Kupując szambo w E4C masz gwarancję szczelności, niskich kosztów użytkowania oraz bezawaryjności przez wiele lat.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem i instalacją ekologicznego szamba, to świetnie trafiłeś! Nasi fachowcy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego rodzaju zbiornika oraz z chęcią pomogą Ci przeprowadzeniem montażu na twojej działce!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz