Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szambo Wałbrzych. Ekologiczne szamba plastikoweBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Szambo plastikowe Wałbrzych

Firma centrum-sciekow.pl to producent z wieloletnim stażem na rynku w kategorii ekologicznych produktów – oczywiście mowa tu o zbiornikach na szambo w Wałbrzychu. Zbiorniki ekologiczne dostępne w Wałbrzychu, to propozycja dla domów jednorodzinnych i obiektów wielorodzinnych, którzy potrzebują znaleźć bezpieczny dla otoczenia sposób na magazynowanie ścieków. Nowoczesne zbiorniki na szambo znajdujące się w ofercie E4C, charakteryzują się absolutną szczelnością i prostą instalacją. Mając doświadczenie w sprzedaży eko szamb w Wałbrzychu, gwarantujemy Tobie wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na szamba ekologiczne, szamba plastikowe czy szamba betonowe!

Sprawdź nasze produkty | Szambo cena

Oferta Szamb w Wałbrzychu

  • Akcesoria do czyszczenia ścieków
  • Akcesoria do plastikowych zbiorników

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz

Które szambo wybrać? – jednokomorowe czy dwukomorowe?

Dla wielu mieszkańców Wałbrzycha i innych miejscowości województwa dolnośląskiego, to trudny wybór. W centrum-sciekow.pl znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla twojego gospodarstwa domowego. Czym się różnią zbiorniki jednokomorowe od dwukomorowych? Szamba z jedną komorą służą do gromadzenia ścieków trafiających z domowej kanalizacji, a czas zapełniania ich to około dwa tygodnie, w zależności od wybranej pojemności szamba. To świetna propozycja dla domów jednorodzinnych oraz dla działek o małych powierzchniach. Z kolei zbiornik dwukomorowy, który zalecamy dla obiektów wielorodzinnych, to zbiornik który posiada w swoim wnętrzu specjalną przegrodę, która rozdziela ścieki stałe od płynnych. Dzięki temu rozwiązaniu, szambo może być opróżnianie średnio raz na dwa miesiące. Stosując dodatkowo specjalne bakterie możesz spowolnić zapełnianie się zbiornika.

Zbiornik na szambo – montaż w Wałbrzychu

Ekologiczne zbiorniki na szambo proponowane przez nas w Wałbrzychu, to solidne konstrukcje, które są wykonywane z laminatu poliestrowo-szklanego. Połączenie materiałów powoduje, że są one odporne na trudne warunki gruntowo-wodne, a co oznacza, że nie wymagają do montażu cementu czy też dodatkowego uszczelniania. Ważne jest to, aby zbiornik na szambo był zamontowany zgodnie z instrukcją, którą otrzymuje każdy właściciel nowego pojemnika. Instalacja szamba, które możesz kupić w centrum-ciekow.pl jest możliwa na działkach o ograniczonej powierzchni, ale również na posesjach o wysokim stanie wód gruntowych. Kupując szambo w E4C masz gwarancję szczelności, niskich kosztów użytkowania oraz bezawaryjności przez wiele lat.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem i instalacją ekologicznego szamba, to świetnie trafiłeś! Nasi fachowcy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego rodzaju zbiornika na szambo oraz z chęcią pomogą Ci przeprowadzeniem montażu na twojej działce!