Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – TrzebnicaBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Szukasz bezpiecznych dla środowiska rozwiązań? A może szukasz pomocy w doborze zbiornika? To świetnie trafiłeś! W centrum-sciekow.pl od wielu lat specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży ekologicznych szamb i w profesjonalnym doradztwie. Naszą propozycją są eko szamba plastikowe dostępne w Trzebnicy. Oferujemy je w różnych rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Proponowane rozwiązania to sprawdzony sposób na gromadzenie ścieków z gospodarstwa domowego. Sprawdzą sią na działkach o małej powierzchni, jak i w miejscach, gdzie występują trudne warunki gruntowo-wodne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szambo ekologiczne w Trzebnicy – zalety plastikowych zbiorników

Dostępne ekologiczne szamba w Trzebnicy posiadają wiele zalet. Są lekkie – ich waga w porównaniu do betonowych odpowiedników jest niższa, a to dzięki zastosowaniu materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane. Nieskomplikowana konstrukcja pojemników przekłada się na łatwy i prosty montaż co oznacza, że może być on przeprowadzony we własnym zakresie. Szczelność i lekkość idą w parze także z bezproblemowym montażem. Gotowe zbiornik w Legnicy poprzez wykorzystanie solidnych, wyselekcjonowanych materiałów, spełniają wysokie normy jakości. Ponadto, aby gromadzić bezpiecznie ścieki, jednocześnie zapobiegając wydostawaniu się niebezpiecznym substancji do gruntu, nie trzeba stosować dodatkowych uszczelnień.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – które z nich będzie odpowiednie?

Domom jednorodzinnym w Trzebnicy dedykujemy zbiorniki jednokomorowe. Szczelne, bezodpływowe zbiorniki są przystosowane do gromadzenia ścieków pod każdą postacią, które będą je zapełniać. Ich małe rozmiary sprawiają, że są one możliwe do montażu na działkach o niewielkich powierzchniach. Wywóz nieczystości z tego typu szamb powinien odbywać się średnio co dwa tygodnie. Szamba dwukomorowe proponujemy obiektom wielorodzinnym. Są one wyposażone w specjalną przegrodę, która dzieli zbiornik na dwie części. Dzięki temu rozwiązaniu ścieki stałe są odseparowane od ścieków ciekłych, a rozdzielenie ich spowalnia proces zapełnienia zbiorników, który możesz dodatkowo opóźnić stosując specjalne bakterie. Tego rodzaju szamba należy opróżniać co około 2 miesiące, w zależności od pojemności zbiornika.

Dostępne w Trzebnicy zbiorniki ekologiczne

Gwarancję ochrony środowiska przy jednoczesnym obniżeniu kosztów użytkowania zapewniają szczelne plastikowe zbiorniki, które możesz kupić w Trzebnicy. Innowacje jakie mogły powstać z połączenia wyselekcjonowanych materiałów, są bezpieczne dla ziemi i wód gruntowych. Bez problemu można poddawać je recyklingowi lub wykorzystać w innym celu, między innymi do gromadzenia wody opadowej pod warunkiem, że pojemnik zostanie wcześniej wyczyszczony. Zastosowań plastikowych zbiorników dostępnych w Legnicy jest wiele. Sprawdza się także podczas gromadzenia innych substancji płynnych – na przykład w przemyśle.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zamontuj gotowy ekologiczny zbiornik na swojej posesji w Trzebnicy. Nasi konsultanci z centrum-sciekow.pl służą pomocą w wybraniu odpowiedniego rodzaju zbiornika.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz