Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Tomaszów MazowieckiBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Na stronie centrum-sciekow.pl oferujemy różnego rodzaju wysokiej jakości ekologiczne szamba plastikowe. Tomaszów Mazowiecki i jego okolica to jedno z wielu miast w województwie Łódzkim, gdzie można kupić nasze produkty. Pojemniki w naszej ofercie spełniają wszystkie bardzo restrykcyjne normy i posiadają niezbędnie certyfikaty które pozwalają na sprzedaż i montaż na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Zadbaj o ekologiczny sposób na gromadzenie ścieków domowych!

Ekologiczne Szambo plastikowe – bezpieczne i ergonomiczne

Ekologiczne szamba są często wybierane przez Mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i okolicy, ze względu na bezpieczną w użytkowaniu świetnie zaprojektowaną konstrukcję. Konstrukcja ta jest bezpieczna pop przez unikatowy kształt i bardzo wysokie parametry szczelności, które czynią nasze zbiorniki bardzo bezpiecznymi dla ludzi i środowiska. Zbiorniki te doskonale chronią ścieki przed wyciekami do gruntu co ma bardzo duże znaczenie w przypadku bliskiego sąsiedztwa studni z wodą pitną. Szamba ekologiczne są bardzo funkcjonalne, łatwe w montażu, opróżnianiu i co ważne bardzo łatwe w montażu. Montaż można śmiało wykonać samemu nie tracąc przy tym gwarancji na szambo.

Szczelne szambo ekologiczne gotowe do montażu w Tomaszowie Mazowieckim

Szczelne zbiornik na szambo w ofercie centrum-sciekow.pl, to zbiornik gotowe do montażu w różnorodnych warunkach wodno-gruntowych. Każdy zbiornik jest dostarczany do Klienta wyposażony już we właz wykonany z GRP w kolorze zbiornika o długości 500mm, co umożliwia przykrycie zbiornika warstwą ziemi do 600mm. Posiada otwór wlotowy lub wylotowy pod rurę o średnicy 110 lub 160mm, pokrywę włazu, wykonaną z tworzywa w kolorze zbiornika. Dodatkowo mamy w ofercie szereg akcesoriów do zbiorników. Przedłużenia włazu 250mm i 500mm z GRP, pokrywy włazu żeliwne, sygnalizatory zapełnienia zbiornika, bakterie rozkładające fekalia itp. Szambo dostarczone do Klienta jest gotowe do montażu, wystarczy przed zamówieniem określić średnicę rury wlotowej i wylotowej, jeżeli taka ma być. Jeżeli zbiornik będzie głębiej zakopany można domówić odpowiednie przedłużenia włazu.

Wysokiej jakości szamba dla gospodarstw domowych w Tomaszowie Mazowieckim

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w rejonach Tomaszowa Mazowieckiego, przygotowaliśmy w ofercie dwa rodzaje szczelnych zbiorników na szambo z laminatu poliestrowo szklanego, czyli z GRP, które zamówisz w Tomaszowie. Jednymi z nich jest rozwiązanie sprawdzające się na wysokich wodach gruntowych, czyli zbiornik wzbogacony konstrukcyjnie o dennicę PRO. Drugim rozwiązaniem, które może doskonale sprawdzić się w trudnych warunkach jest zbiornik w wersji wzmocnionej. Są to zbiorniki bardzo wytrzymałe, sprawdzające się w przejazdach, gruntach ciężkich gliniasto kamienistych z wysokimi wodami gruntowymi. W sytuacji, gdy nie możemy zastosować standardowych rozwiązań takie zbiornik świetnie się sprawdzają. Zadzwoń na naszą infolinię a pomożemy Ci w doborze odpowiedniego zbiornika.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz