Sprzedajemy tanio, doradzamy fachowo!
Wybierz województwo w którym szukasz towaru lub usługi
woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. lubelskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. opolskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. świętokrzyskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. wielkopolskie
woj. zachodniopomorskie
Rejon Częstochowa
Rejon Katowice

Szamba ekologiczne plastikowe – TarnówBANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
beton_szeroki
wyprzedaż 2022_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
beton_waski
BANER wyprzedaż 2022 lato-02
previous arrow
next arrow

Szczelne zbiorniki plastikowe, które możesz kupić w centrum-sciekow.pl to zbiorniki, które zapewniają szczelność, są lekkiej konstrukcji, a zarazem są wytrzymałe na trudne warunki gruntowo – wodne. To świetna alternatywa dla mieszkańców Tarnowa, którzy nie mogą być przyłączeni do kanalizacji miejskiej. Często zdarza się również, że czas oczekiwania na podłączenie do sieci kanalizacji jest bardzo długi a wykonanie przyłącza do budynku jest bardzo kosztowne.

Czym są szamba ekologiczne dostępne w Tarnowie?

Szambo ekologiczne to nic innego jak szczelny zbiornik bezodpływowy. Wielu klientów często myli je ze zbiornikami betonowymi lub z przydomowymi oczyszczalniami ścieków. W porównaniu do zbiorników wykonanych z betonu są lżejsze, absolutnie szczelne oraz odporne na korozję chemiczną. Zbiorniki produkowane i sprzedawane w centrum-sciekow.pl są wykonane z laminatu poliestrowo – szklanego w skrócie GRP. Wybierając zbiorniki z oferty E4C możesz być pewny, że są one w 100% bezpieczne dla środowiska.

Szamba plastikowe jednokomorowe i dwukomorowe

Wśród wielu propozycji zbiorników zamieszczonych w centrum-sciekow.pl znajduje się również oferta na szamba jednokomorowe i dwukomorowe. Dla domów jednorodzinnych proponujemy zbiornik z jedną komorą. Instalacja szamba jednokomorowego jest odpowiednim rozwiązaniem również dla właścicieli działek rekreacyjnych, którzy nie mogą sobie pozwolić na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. Magazynowane w nim odpady w zależności od pojemności pojemnika, należy wywozić średnio co dwa tygodnie. W przypadku obiektów wielorodzinnych świetną alternatywą są zbiorniki dwukomorowe. Przegroda, która znajduje się w zbiorniku ma za zadanie oddzielić nieczystości stałe od ciekłych, co z kolei przekłada się na większe odstępy czasu w opróżnianiu zbiornika. Dzięki temu rozwiązaniu, oczyszczanie zbiornika może być nawet raz na dwa miesiące! Dodatkowo dwie komory umożliwiają stosowanie dodatkowych preparatów z bakteriami.

Eko szambo – Tarnów. Zbiorniki bezpieczne dla środowiska

Coraz większa ilość osób w Tarnowie oraz w pobliskich miejscowościach decyduje się na zakup i montaż trwałych rozwiązań jakimi są szamba plastikowe. Zbiorniki można instalować bez obaw, że są one zagrożeniem dla otoczenia. Dzięki wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanym materiałom. Konstrukcja zbiorników gwarantuje absolutną szczelność. Oznacza to, że gromadzone nieczystości nie przedostaną się z ekologicznego szamba do gruntu i nie skażą wód gruntowych. Zbiorniki z laminatu poliestrowo – szklanego z powodzeniem można wykorzystywać do gromadzenia wody deszczowej. Plastikowe zbiorniki umożliwiają magazynowanie substancji płynnych w rolnictwie oraz przemyśle.
Zainteresowanych montażem przydomowego szamba ekologicznego, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. Pomogą w doborze odpowiedniego rodzaju zbiornika.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz