Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – TarnówBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Szczelne zbiorniki plastikowe, które możesz kupić w centrum-sciekow.pl to zbiorniki, które zapewniają szczelność, są lekkiej konstrukcji, a zarazem są wytrzymałe na trudne warunki gruntowo – wodne. To świetna alternatywa dla mieszkańców Tarnowa, którzy nie mogą być przyłączeni do kanalizacji miejskiej. Często zdarza się również, że czas oczekiwania na podłączenie do sieci kanalizacji jest bardzo długi a wykonanie przyłącza do budynku jest bardzo kosztowne.

Czym są szamba ekologiczne dostępne w Tarnowie?

Szambo ekologiczne to nic innego jak szczelny zbiornik bezodpływowy. Wielu klientów często myli je ze zbiornikami betonowymi lub z przydomowymi oczyszczalniami ścieków. W porównaniu do zbiorników wykonanych z betonu są lżejsze, absolutnie szczelne oraz odporne na korozję chemiczną. Zbiorniki produkowane i sprzedawane w centrum-sciekow.pl są wykonane z laminatu poliestrowo – szklanego w skrócie GRP. Wybierając zbiorniki z oferty E4C możesz być pewny, że są one w 100% bezpieczne dla środowiska.

Szamba plastikowe jednokomorowe i dwukomorowe

Wśród wielu propozycji zbiorników zamieszczonych w centrum-sciekow.pl znajduje się również oferta na szamba jednokomorowe i dwukomorowe. Dla domów jednorodzinnych proponujemy zbiornik z jedną komorą. Instalacja szamba jednokomorowego jest odpowiednim rozwiązaniem również dla właścicieli działek rekreacyjnych, którzy nie mogą sobie pozwolić na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. Magazynowane w nim odpady w zależności od pojemności pojemnika, należy wywozić średnio co dwa tygodnie. W przypadku obiektów wielorodzinnych świetną alternatywą są zbiorniki dwukomorowe. Przegroda, która znajduje się w zbiorniku ma za zadanie oddzielić nieczystości stałe od ciekłych, co z kolei przekłada się na większe odstępy czasu w opróżnianiu zbiornika. Dzięki temu rozwiązaniu, oczyszczanie zbiornika może być nawet raz na dwa miesiące! Dodatkowo dwie komory umożliwiają stosowanie dodatkowych preparatów z bakteriami.

Eko szambo – Tarnów. Zbiorniki bezpieczne dla środowiska

Coraz większa ilość osób w Tarnowie oraz w pobliskich miejscowościach decyduje się na zakup i montaż trwałych rozwiązań jakimi są szamba plastikowe. Zbiorniki można instalować bez obaw, że są one zagrożeniem dla otoczenia. Dzięki wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanym materiałom. Konstrukcja zbiorników gwarantuje absolutną szczelność. Oznacza to, że gromadzone nieczystości nie przedostaną się z ekologicznego szamba do gruntu i nie skażą wód gruntowych. Zbiorniki z laminatu poliestrowo – szklanego z powodzeniem można wykorzystywać do gromadzenia wody deszczowej. Plastikowe zbiorniki umożliwiają magazynowanie substancji płynnych w rolnictwie oraz przemyśle.
Zainteresowanych montażem przydomowego szamba ekologicznego, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. Pomogą w doborze odpowiedniego rodzaju zbiornika.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz