Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – SwarzędzBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl znajdziesz bogaty wybór zbiorników przeznaczonych do gromadzenia ścieków bytowych z domowej instalacji kanalizacyjnej. Jednymi z nich są ekologiczne szamba plastikowe dostępne nie tylko w mieście Swarzędz, ale także w wielu innych lokalizacjach na terenie województwa Wielopolskiego. Zbiorniki naszej produkcji wyróżniają się na tle swojej konkurenccy atrakcyjnymi cenami, wykorzystaniem przy produkcji sprawdzonych wysokiej jakości materiałów które spełniają restrykcyjne normy jakościowe. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – różnice

Szamba jednokomorowe oferowane przez nas w Swarzędzu w atrakcyjnych cenach charakteryzują się kompaktowymi gabarytami i prostą konstrukcją. Bryła zbiornika składa się wyłącznie z jednej komory na odpady kanalizacyjne, w których odprowadzanie ścieki ulegają zmieszaniu. Tego typu rozwiązania są zalecane głownie właścicielom domów jednorodzinnych lub działek o ograniczonej powierzchni. Ważne, wywóz ścieków powinien odbywać się co kilkanaście dni. Z kolei budynki wielorodzinne można wyposażyć w szamba dwukomorowe o większej pojemności i bardziej zaawansowanej konstrukcji. W ich środku znajdziesz dwie komory pozwalające na separację ścieków z gospodarstwa domowego. Częstotliwość opróżniania w tego rodzaju zbiornikach ulega zmniejszeniu. W zależności od wielkości szamba może wynosić ona nawet raz na 2 miesiące, co przynosi wyraźne korzyści finansowe.

Szamba ekologiczne w ofercie centrum-sciekow.pl dostępne w Swarzędzu

Główną zaletą szczelnych zbiorników na szambo dostępnych w Swarzędzu jest ich bardzo wysoka trwałość. Struktura wykonana z połączenia żywic poliestrowych i włókien szklanych tworzą pojemniki spełniające wysokie standardy, charakteryzujące się odpornością na korozję chemiczną, obciążenia i ekstremalne warunki wodno-gruntowe. Wszechstronna możliwość montażu, w tym także na działkach o specyficznych parametrach gruntu, sprawiła, że coraz więcej mieszkańców Swarzędza, korzysta z alternatywy jaką dają zbiorniki z laminatów w opozycji do szamb betonowych. Co więcej, w parze z trwałością idzie także niezwykła lekkość zbiorników, ułatwiająca ich transport i instalację. Montaż możesz przeprowadzić samodzielnie, gdyż jest on „dziecinnie prosty” lub skorzystać z pomocy pracowników centrum-sciekow.pl.

 

Szczelne zbiorniki na szambo – gromadzenie nieczystości zgodne z ekologią

Szczelne zbiorniki na szambo, które kupisz w Swarzędzu, są polecane do montażu przy budynkach, których lokalizacja nie pozwala na podłączenie do publicznej sieci kanalizacyjnej lub jej instalacja jest bardzo droga. Niewielkie rozmiary umożliwiają umieszczenie ich zarówno na działkach ROD o ograniczonej przestrzeni, jak i na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych. Dodatkowo, jest to doskonały sposób na magazynowanie nieczystości, bezpieczny dla środowiska wpływający na oszczędności. Bardzo wysoka jakość sprawia, że dostępne w centrum-sciekow.pl ekologiczne szambo służą naszym Klientom przez długie lata.

Szczelne zbiorniki na szambo w Swarzędzu kupisz w centrum-sciekow.pl w atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi Klienta, aby poznać więcej informacji na temat szczelnych zbiorników na szambo!

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz