Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Sucha BeskidzkaBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Zwiększająca się świadomość ekologiczna sprawiła, że oferowane zbiorniki w centrum-sciekow.pl cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Stworzone rozwiązania, które są stosowane podczas produkcji, nie narażają środowiska na niebezpieczeństwo. Plastikowe zbiorniki dostępne w mieście Sucha Beskidzka, to znakomita oferta nie tylko dla osób, które chcą w bezpieczny dla natury sposób użytkować pojemnik, a także dla osób, które chcą je zamontować na działkach o małej powierzchni lub w obiektach, które nie mają możliwości instalacji tradycyjnej sieci kanalizacyjnej.

Szamba ekologiczne – Sucha Beskidzka

Zbiorniki ekologiczne dostępne w Suchej Beskidzkiej posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest ich trwałość. Wykonane zbiorniki z połączonych ze sobą materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane charakteryzują się wysoką odpornością na korozję chemiczną, obciążenia i bardzo ciężkie warunki gruntowo – wodne. Przeprowadzenie instalacji jest możliwe praktycznie w każdym miejscu w tym także na terenach o specyficznych parametrach gruntu. Sprawiło to, że coraz większa ilość mieszkańców Suchej Beskidzkiej zdecydowało się na wymienić betonowe szamba na gotowe szamba plastikowe. Ponadto, w parze z solidną konstrukcją idzie również niezwykła lekkość zbiorników, umożliwiająca ich montaż. Instalację możesz przeprowadzić we własnym zakresie lub skorzystać z pomocy konsultantów centrum-sciekow.pl.

Gotowe plastikowe szamba na miarę twoich potrzeb

W centrum-sciekow.pl znajdują się szamba jednokomorowe i dwukomorowe proponowane budynkom na terenie Suchej Beskidzkiej jak i innym miejscowościom województwa małopolskiego. Które z nich należy wybrać? W przypadku domu jednorodzinnego, to najlepszym rozwiązaniem jest pierwszy rodzaj, czyli konstrukcje z jedną komorą, gromadzone są wszystkiego rodzaju nieczystości. W mniejszych pojemnikach napełnianie trwa przez około 2 tygodnie, po tym czasie trzeba zbiornik opróżnić. Dla właścicieli domów wielorodzinnych proponujemy zbiorniki dwukomorowe. Czas gromadzenia nieczystości w porównaniu do jednokomorowych wersji może znacznie się wydłużyć. Poprzez zastosowanie przegrody oddzielanie są ścieki stałe od ciekłych, a czas ich gromadzenia to nawet dwa miesiące. Możesz także przedłużyć czas pomiędzy opróżnianiem zbiornika, używając specjalnych bakterii.

Bezpieczne środowisko z ekologicznymi szambami w Suchej Beskidzkiej

Szamba ekologiczne w mieście Sucha Beskidzka, to nie tylko gwarancja obniżonych kosztów eksploatacji, a także bezawaryjnego użytkowania. Dzięki wyselekcjonowanym materiałom wykorzystywanym do produkcji zbiorników, możesz być pewny że nie wchodzą one w reakcje z gruntem a to oznacza, że ścieki nie skażą wód gruntowych. Dodatkowo – szczelne zbiorniki mogą służyć do gromadzenia wody opadowej lub substancji stosowanych w przemyśle lub rolnictwie. Wybierając zbiornik z naszej oferty, nie narażasz naszego środowiska na gradację.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ekologicznych rozwiązań, skontaktuj się z naszymi fachowcami.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz