Sprzedajemy tanio, doradzamy fachowo!
Wybierz województwo w którym szukasz towaru lub usługi
woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. lubelskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. opolskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. świętokrzyskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. wielkopolskie
woj. zachodniopomorskie
Rejon Częstochowa
Rejon Katowice

Szamba ekologiczne plastikowe – StrzelinBANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
beton_szeroki
wyprzedaż 2022_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
beton_waski
BANER wyprzedaż 2022 lato-02
previous arrow
next arrow

Zastanawiasz się nad zakupem zbiornika plastikowego na szambo dla swojego domu? Doskonale trafiłeś! Centrum-ścieków.pl posada bogatą ofertę zbiorników w różnych konfiguracjach i pojemności. Zbiorniki do montażu w ternie zielonym wzmacniane pod przejazdy, na wysokie wody gruntowe z dennicą pro. Zbiorniki jedno, dwu i trzy komorowe. Zainteresowani z pewnością znajdą w naszej ofercie zbiorniki na miarę swoich oczekiwań. Postaramy się odpowiedzieć na każde nurtujące Was pytanie i pomóc w rozwiązaniu problemu z gromadzeniem ścieków bytowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na centrum-sickow.pl!

Ekologiczne szamba przydomowe – dlaczego warto je zamontować?

Ekologiczne szamba dostępne w Strzeline wyróżniają się na tle innych zbiorników lekką konstrukcją, która waży o wiele mniej niż ich betonowe odpowiedniki. To z kolei przekłada się na łatwiejszy montaż, który nie wymaga fachowej wiedzy. Instalacja jest szybka i bezproblemowa, dzięki czemu z powodzeniem przeprowadzisz ją samodzielnie. Nie możemy zapomnieć o szczelności zbiorników, które dzięki zastosowaniu właściwych materiałów i spełnieniu restrykcyjnych norm jakości nie powodują przedostawania się ścieków do gruntu. Kluczowym dla bezpieczeństwa tego typu rozwiązań jest połączenie żywic poliestrowych z włóknami szklanymi, wpływającymi również na trwałość gotowych szamb. Oferowane w Strzelinie zbiorniki są inwestycją na wiele lat, która dodatkowo zapewnia w perspektywie wielu lat duże oszczędności.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowedla gospodarstw w Strzelinie

Z myślą o mieszkańcach Strzelina przygotowaliśmy szamba jednokomorowe i dwukomorowe, które różnią się od siebie nie tylko budową, ale także rozmiarem. Pierwszy rodzaj, którego instalacja jest polecana w domach jednorodzinnych, może pochwalić się wielkością umożliwiającą montaż nawet na małych działkach. W tego typu zbiornikach wszystkie ścieki są magazynowane wspólnie, a czas ich napełnienia wynosi około 1-2 tygodni. W przypadku dwukomorowych produktów częstotliwość opróżniania oscyluje w granicach raz na 2-3 miesiące, w zależności czy stosujesz dodatkowo bakterie. Szamba przydomowe o dwóch oddzielnych komorach umożliwiają osobne magazynowanie nieczystości ciekłych i stałych (gęstych) oraz są polecane do budynków wielorodzinnych.

Eko szambo w Strzelinie – gotowe rozwiązania na ekologiczne magazynowanie ścieków

Ekologiczne zbiorniki, które znajdziesz w Strzelinie, to idealny sposób na bezproblemowe gromadzenie odpadów z domu. Ich instalację poleca się w przypadku, gdy podłączenie do sieci kanalizacyjnej jest nie możliwe lub koszty podłączenia przerastają nasz domowy budżet. Rozwiązania, które są zastosowane nie tylko w zbiornikach, a także w naszych przydomowych biologicznych oczyszczalniach, wyróżniają je absolutną szczelnością i wytrzymałością. A wszystko to, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. W przypadku naszych zbiorników produkujemy je z laminatu poliestrowo – szklanego, czyli inaczej GRP.

Jeśli chcesz dokonać zakupu szamba dostępnego w naszej ofercie, skontaktuj się z naszym konsultantem. Dobierze dla Ciebie odpowiedni rodzaj pojemnika.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz