Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Stalowa WolaBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Oferowane zbiorniki w centrum-sciekow.pl to odpowiedź na wzmacniającą się świadomość ekologiczną. Stworzone rozwiązania, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Stosowane podczas produkcji rozwiązania nie narażają naszego otoczenia na niebezpieczeństwo. Plastikowe zbiorniki dostępne w mieście Stalowa Wola to znakomita oferta nie tylko dla osób, które chcą w bezpieczny dla natury sposób użytkować pojemnik, a także dla osób, które chcą je zamontować na działkach o małej powierzchni lub w obiektach, które nie mają możliwości instalacji tradycyjnej sieci kanalizacyjnej.

Szamba ekologiczne – Stalowa Wola

Zbiorniki ekologiczne dostępne w Stalowej Woli charakteryzują się wieloma zaletami. Jedną z nich jest ich trwałość. Wykonane zbiorniki z połączonych ze sobą materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane charakteryzują się wysoką odpornością na korozję chemiczną, obciążenia i bardzo ciężkie warunki gruntowo – wodne. Przeprowadzenie instalacji jest możliwe praktycznie w każdym miejscu w tym także na terenach o trudnych warunkach gruntowo-wodnych. Sprawiło to, że coraz większa ilość mieszkańców Stalowej Woli zdecydowało się na szczelne szamba plastikowe. Ponadto, razem z solidną konstrukcją idzie w parze również niezwykła lekkość zbiorników, umożliwiająca ich montaż. Instalację możesz przeprowadzić we własnym zakresie lub korzystając z pomocy techników centrum-sciekow.pl

Szczelne plastikowe szamba jedno- i dwukomorowe

W centrum-sciekow.pl znajdują się szamba jednokomorowe i dwukomorowe proponowane dla każdych budynków na terenie Stalowej Woli jak i innym miejscowościom województwa podkarpackiego. Na który z nich powinien paść wybór? W przypadku domu jednorodzinnego, to najlepszym rozwiązaniem jest pierwszy ich rodzaj, czyli konstrukcje z jedną komorą, gromadzone są w nich wszystkiego rodzaju substancje. W mniejszych pojemnikach ich zapełnianie trwa przez około 2 tygodnie. Po tym czasie trzeba zbiornik opróżnić. Dla właścicieli domów wielorodzinnych oferujemy zbiorniki dwukomorowe. Czas gromadzenia nieczystości w porównaniu do jednokomorowych wersji znacznie się wydłuża, a wszystko poprzez zastosowanie przegrody oddzielanie są ścieki stałe od ciekłych. Czas ich gromadzenia to nawet dwa miesiące. Możesz także przedłużyć czas magazynowania ścieków, używając specjalnych bakterii.

Chronimy środowisko w Stalowej Woli

Szamba ekologiczne w miejscowości Stalowa Wola, to nie tylko gwarancja obniżonych kosztów eksploatacji, a także gwarancja na bezawaryjne i długie ich funkcjonowanie. Dzięki specjalnym materiałom używanym do produkcji zbiorników możesz być pewny, że nie reagują one z gruntem, a to oznacza, że ścieki nie przedostaną się do ziemi i nie skażą wód gruntowych. Dodatkowo – szczelne zbiorniki mogą służyć do magazynowania deszczówki oraz substancji stosowanych w przemyśle lub rolnictwie. Decydując się na zbiornik z naszej oferty, nie narażasz naszego środowiska na niebezpieczeństwo.

Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi, a profesjonalnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego szamba na twoją działkę.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz