Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Sokołów PodlaskiBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl oferujemy ekologiczne szamba plastikowe, z powodzeniem można je na być w miejscowości Sokołów Podlaski i jego okolicach, to jedno z wielu miast w województwie mazowieckim, gdzie można kupić nasze produkty. Zbiorniki w naszej ofercie spełniają wszystkie bardzo restrykcyjne normy i posiadają niezbędnie certyfikaty które pozwalają na sprzedaż i montaż na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej Zadbaj o ekologiczny sposób na gromadzenie ścieków domowych! Bądź eko!

Szczelne szambo ekologiczne gotowe do montażu w Sokołowie Podlaskim

Szczelne zbiornik na ścieki domowe w ofercie centrum-sciekow.pl, to zbiornik kompletne gotowe do montażu. Każdy zbiornik przyjeżdża pod wskazany adres wyposażony we właz wykonany z GRP w kolorze zbiornika o długości 500mm, co umożliwia przykrycie zbiornika warstwą ziemi do 600mm. Szambo posiada też otwór wlotowy lub wylotowy pod rurę o średnicy 110 lub 160mm, pokrywę włazu, wykonaną z tworzywa GRP w kolorze zbiornika. Dodatkowo można dokupić w razie potrzeby, przedłużenia włazu 250mm i 500mm z GRP, pokrywy włazu żeliwne, sygnalizatory zapełnienia zbiornika, bakterie rozkładające fekalia itp. Szambo dostarczone do Klienta jest kompletne i gotowe do montażu w gruncie.

Trwałe i solidne szamba ekologiczne dla gospodarstw domowych w Sokołowie Podlaskim

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w rejonach Sokołowa P., przygotowaliśmy w ofercie dwa rodzaje szczelnych zbiorników na szambo z laminatu poliestrowo szklanego, które zamówisz w Sokołowie Podlaskim i okolicy. Jednymi z nich jest rozwiązanie sprawdzające się na wysokich wodach gruntowych, czyli zbiornik z dennicą PRO. Drugim rozwiązaniem, które może doskonale sprawdzić się w trudnych warunkach jest zbiornik w wersji wzmocnionej. Są to zbiorniki bardzo wytrzymałe, sprawdzające się w przejazdach, gruntach ciężkich gliniasto kamienistych z wysokimi wodami gruntowymi. W sytuacji, gdy nie możemy zastosować standardowych rozwiązań takie zbiornik świetnie się sprawdzają. Zadzwoń na naszą infolinię, pomożemy Ci w doborze odpowiedniego zbiornika dla Ciebie.

Szczelne zbiorniki na szambo – ekologiczne rozwiązania dla mieszkańców Sokołowa Podlaskiego

Ekologiczne szamba przydomowe, które kupisz w Jaworze, to przede wszystkim bezpieczeństwo dla środowiska. Zbiorniki zostały wykonane z połączenia żywic poliestrowych i włókna szklanego, które wspólnie tworzą mieszankę nie wchodzącą w reakcję z glebą i przyrodą. Jednak ochrona natury nie wpłynęła na trwałość propozycji przeznaczonych do gromadzenia nieczystości. Wytrzymała i szczelna konstrukcja skutecznie zapobiega przedostawaniu się ścieków do gruntu, bez konieczności dodatkowego zabetonowania czy uszczelnienia. Każdy ze zbiorników dodatkowo spełnia wysokie standardy jakościowe. Gotowe szamba dostępne w Sokołowie Podlaskim pozwalają także na obniżenie kosztów eksploatacji domowej sieci kanalizacyjnej.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz