Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – SłubiceBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Firma centrum-sciekow.pl to firma, która zajmuje się produkcją, sprzedażą a nawet montażem bezawaryjnych ekologicznych zbiorników do magazynowania nieczystości z domowej kanalizacji. W ofercie E4C znajdują się między innymi plastikowe szamba osiągalne w Słubicach i innych miejscowościach województwa Lubuskiego. Sprawdzone, wysokiej jakości materiały, rygorystyczna kontrola jakości, gwarantują, że zakupiony i zainstalowany zbiornik na ścieki będzie funkcjonował przez wiele lat.

Ekologiczne szczelne zbiorniki plastikowe dostępne w Słubicach

Szczelne zbiorniki na szambo, które są do zakupienia w Słubicach, posiadają wiele ważnych zalet. Jedną z nich jest ekologiczny i niezagrożony dla środowiska sposób magazynowania odpadów – ścieki są gromadzone w pojemnikach, które poprzez zastosowanie połączenia ze sobą materiałów takich jak żywica poliestrowa i włókno szklane – zapewniają szczelność. Dodatkowo materiały, które używane podczas produkcji można oddać do recyklingu. Ponad to, pojemniki wykonane z laminatu poliestrowo – szklanego, który nie wchodzi w reakcje z gruntem. Zbiorniki są odporne na korozje chemiczną, więc nie musisz się martwić o żywotność zbiornika. W porównaniu z betonowymi szambami są tańsze w eksploatacji.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – praktyczne zbiorniki dla gospodarstw domowych

Szamba jednokomorowe oferowane przez centrum-sciekow.pl na obszarze Słubic to sprawdzone i lekkie rozwiązania, które są stworzone do gromadzenia nieczystości w jednym pojemniku. Ścieki z domu są przenoszone do zbiornika, którego zapełnianie się twa około tygodnia lub dwóch. Tego typu rozwiązania są w szczególności polecane dla obiektów. W przypadku wielorodzinnych budynków o wiele lepiej sprawdzają się dostępne w naszej ofercie szamba dwukomorowe. Są one wyposażone w specjalną przegrodę, która ma za zadanie oddzielić ścieki stałe, od ścieków ciekłych. Dodatkowo do tego rodzaju zbiorników można stosować specjalne bakterie. Biorąc pod uwagę tego typu rozwiązanie, ścieki można wywozić nawet raz na dwa miesiące.

Szamba ekologiczne – Słubice. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Z roku na rok zbiorniki, które są oferowane przez centrum-sciekow.pl w Słubicach, cieszą się coraz większą popularnością. Powodów jest kilka – jednym z niech jest wzmacniająca się świadomość ekologiczna. Spełnienie wysokich norm gwarantuje długoletnie i bezawaryjne magazynowanie ścieków przy jednoczesnym zachowaniu łatwości w użytkowaniu oraz opróżniania. Dzięki lekkiej budowie zbiorniki mogą być z powodzeniem instalowane we własnym zakresie. W ofercie posiadamy również usługę montażu. Nasi fachowcy pomogą Ci w zainstalowaniu eko szamba na twojej posesji.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty zbiorników dostępnych w Słubicach, skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi dobiorą i wycenia odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz