Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – SanokBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Oferowane w centrum-sciekow.pl ekologiczne szamba plastikowe to alternatywa dla zwykłej sieci kanalizacyjnej. Dostępne zbiorniki w Sanoku to idealne rozwiązanie na długie lata. Ekologiczne szamba, które oferujemy w konkurencyjnych cenach to jedno z wielu rozwiązań na gromadzenie ścieków w domu jedno i wielorodzinnym. Jest to również sposób na zmniejszenie wydatków i dbanie o bezpieczeństwo naszego otoczenia. Zbiorniki w naszej ofercie są produkowane tworzywa sztucznego, a zatem gwarantują ekologiczny sposób na gromadzenie nieczystości.

Zbiorniki szczelne plastikowe w Sanoku

Jedną z wielu zalet, jakie posiadają zbiorniki ekologiczne które możesz kupić w Wieliczce, to długotrwałość. Materiały, które zostają użyte podczas produkcji zbiorników takie jak żywica poliestrowa i włókno szklane zapewniają wysoką odporność między innymi na uszkodzenia oraz korozję chemiczną. Dzięki temu zbiorniki mogą być montowane nawet bardzo trudnych warunkach takich jak wysokie wody gruntowe. W porównaniu do betonowych szamb są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe w ekstremalnych warunkach. W przypadku decyzji podłączenia budynku do kanalizacji jest możliwość oddania pojemnika do recyklingu. Instalację zbiornika plastikowego możesz przeprowadzić we własnym zakresie lub możesz skorzystać z naszej oferty na usługę montażu.

Szczelne szamba jednokomorowe i dwukomorowe

Szamba ekologiczne dostępne w Sanoku są produkowane w różnych wersjach. Jedną z nich są zbiorniki jednokomorowe, w których ścieki stałe zarówno jak i stałe są gromadzone wspólnie w jednej komorze. Polecane są dla obiektów jednorodzinnych a czas pomiędzy opróżnianiem szamba wynosi do około dwóch tygodni. Kolejnym rodzajem zbiorników są wersje dwukomorowe. Dzięki specjalnej przegrodzie w wnętrzu zbiornika, gromadzenie nieczystości może trwać nawet do dwóch miesięcy. Dodatkowo umożliwiają one stosowanie specjalnych preparatów zawierających bakterie. W przypadku tych zbiorników proponujemy je właścicielom domów wielorodzinnych, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze.

Plastikowe zbiorniki na szambo – czy są one ekologiczne?

To pytanie zadaję sobie wiele osób, którzy stoją przed wyborem odpowiedniego szamba. Oferowane przez firmę centrum-sciekow.pl w Sanoku zbiorniki spełniają wysokie normy jakości, dzięki którym instalacja i eksploatacja nie powoduje zagrożenia dla środowiska. Ponadto, dzięki odpowiednim materiałom używanym do produkcji gwarantują, że zbiornik jest absolutnie szczelny. Oznacza to, że nieczystości znajdujące się wewnątrz zbiornika nie wydostaną się do ziemi i nie zatrują wód gruntowych. Zbiorniki można wykorzystywać do gromadzenia deszczówki, a także znajdą zastosowanie w przemyśle i rolnictwie.

Jeśli nie wiesz, czy możesz zainstalować eko szambo na swojej posesji lub jaki rodzaj pojemnika będzie odpowiedni, to skontaktuj się z naszym działem technicznym. Profesjonalnie odpowiedzą na twoje pytania, a Ty poznasz więcej szczegółów

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz