Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – RykiBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Jeśli szukasz zbiornika, który szczelnie będzie gromadził wszystkie substancje to świetnie trafiłeś! W E4C od wielu zajmujemy się sprzedażą zbiorników ekologicznych, które z roku na rok cieszą coraz większą popularnością. Na stronie centrum-sciekow.pl znajduję się wiele propozycji między innymi plastikowych ekologicznych szamb, które są kupisz na terenie Ryk oraz innych miejscowości województwa lubelskiego. Zbiorniki charakteryzuje mocna konstrukcja o lekkiej budowie. Rozwiązania, które oferujemy są dedykowane dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Zbiorniki znajdą również zastosowanie w przemyśle, rolnictwie oraz do gromadzenia deszczówki.

Zbiorniki plastikowe, nowoczesne rozwiązania w Rykach – ich zalety

Szczelne szamba plastikowe, które oferujemy w Rykach wyróżnia lekka a zarazem solidna konstrukcja. Zbiorniki są produkowane z ściśle wyselekcjonowanych materiałów jakimi są żywice poliestrowe i maty szklane. Użyte materiały nie wchodzą w żadne reakcje z gruntem, w którym są instalowane. Oznacza to, że są całkowicie szczelne z zarazem bezpieczne dla środowiska. Gotowe szamba, które instalujemy na terenie Ryk, spełniają wysokie normy jakości. Dzięki temu nie musisz martwić się zakażenie wód gruntowych oraz ziemi. Dużym plusem jest to, że zbiorniki nie muszą być dodatkowo uszczelniane czy też obetonowane.

Szamba ekologiczne dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych

Wybierając zbiornik na szambo, warto zastanowić się jaki rodzaj pojemnika będzie odpowiedni dla naszego gospodarstwa domowego. W ofercie centrum-sciekow.pl znajdziesz między innymi zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Dla budynków jednorodzinnych proponujemy ich pierwszy rodzaj, czyli te z jedną komorą. W jednym pojemniku są magazynowane wszystkie substancje, które średnio co dwa tygodnie należy wywozić. W przypadku zbiorników dwukomorowych proponujemy je dla obiektów wielorodzinnych. Posiadają one specjalną przegrodę, która odseparowuje nieczystość stałe od ciekłych. Tego rodzaju rozwiązanie daje możliwość wydłużenia czasu pomiędzy wywożeniem ścieków. W ten sposób gromadzone ścieki można wywozić nawet co kilka miesięcy.

Nowoczesne rozwiązania w Rykach

Zbiorniki plastikowe są polecane dla obiektów, które znajdują się na nieskanalizowanych posesjach lub koszty podłączenia budynku jest nieopłacalna. Znajdują zastosowanie również na działkach o małej przestrzeni, czy też w przypadku wysokich wód gruntowych. Montaż zbiorników możesz przeprowadzić we własnym zakresie jak i również usługę montażu możesz zlecić naszej firmie. Oferowane zbiorniki ekologiczne, które znajdziesz na stronie centrum-sciekow.pl możemy zainstalować również w Rykach. Wyszkolona kadra naszych specjalistów szybko i sprawnie zajmie się montażem na twojej posesji. Wysoka jakość proponowanych rozwiązań, sprawia że nabyte eko szambo będzie funkcjonowało przez wiele lat.

Zainteresowanych doradztwem, zakupem czy też montażem zbiornika, zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami, a dobiorą odpowiednie dla Ciebie rozwiązania.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz