Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – ProszowiceBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Szamba ekologiczne plastikowe w mieście Proszowice to rozwiązania dostarczane przez firmę centrum-sciekow.pl. Wieloletnie doświadczenie na rynku, zaprocentowało ogromną ilością sprzedanymi zbiorników a co za tym idzie wieloma zadowolonymi Klientami. Dzięki naszym produktom magazynowanie ścieków jest jeszcze prostsze i bezpieczne dla środowiska. Wybierz jedno z gotowych do montażu naszych szamb i ciesz się jego niezawodnym działaniem przez długie lata.

Jakie ekologiczne szambo przydomowe wybrać?

Rozważasz zakup szamba dostępnego w Proszowicach i nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie? W naszej ofercie znajdziesz dwa najpopularniejsze rodzaje rozwiązań – jednokomorowe dedykowane gospodarstwom jednorodzinnym oraz dwukomorowe przeznaczone do montażu przy budynkach zamieszkałych przez wiele rodzin. Proponowane zbiorniki różnią się od siebie konstrukcją i częstotliwością opróżniania. Szamba jednokomorowe jak sama nazwa mówi mają jedną komorę, do której spływają ścieki z gospodarstwa domowego, wymaga wywozu średnio co tydzień lub dwa. Ich dwukomorowy odpowiednik ma bardziej zaawansowaną konstrukcję, która pozwala na oddzielenie, czyli separację nieczystości stałych od ciekłych, a tym samym nie wymaga tak częstego odpompowywania. Wywóz ścieków odbywa się w takich przypadkach mniej więcej raz na 2 miesiące.

Szamba ekologiczne w ofercie centrum-sciekow.pl dostępne w Proszowicach

Stale rosnące zapotrzebowanie na produkty ekologiczne spowodowało, że producenci zaczęli szukać rozwiązań ekologicznych i przyjaznych dla środowiska. W Proszowicach kupisz je w centrum-sciekow.pl! Dostępne w naszej ofercie rozwiązania nie wpływają w żadnym stopniu na otoczenie, nie wchodzą w reakcję z gruntem i nie powodują zanieczyszczenia wód gruntowych. Wysoka szczelność i trwałość zostały zamknięte w konstrukcji wykonanej z żywic poliestrowych i włókien szklanych. Połączenie tych dwóch tworzyw nie jest przypadkowe – dzięki temu nasze ekologiczne szamba mogą być ponownie przetwarzane. Zbiorniki tego typu doskonale sprawdzą się w jako zbiornika gromadzące wodę deszczową czy jako osadnik.

Ekologiczne szamba przydomowe w Proszowicach – zalety

Ekologiczne szamba przydomowe, które kupisz w Proszowicach, to przede wszystkim bezpieczeństwo dla środowiska. Zbiorniki zostały wykonane z połączenia żywic poliestrowych i włókna szklanego, które wspólnie tworzą mieszankę nie wchodzącą w reakcję z glebą i przyrodą. Jednak ochrona natury nie wpłynęła na trwałość propozycji przeznaczonych do gromadzenia nieczystości. Wytrzymała i szczelna konstrukcja skutecznie zapobiega przedostawaniu się ścieków do gruntu, bez konieczności dodatkowego zabetonowania czy uszczelnienia. Każdy ze zbiorników dodatkowo spełnia wysokie normy jakości. Gotowe szamba dostępne w Proszowicach pozwalają także na obniżenie kosztów eksploatacji domowej sieci kanalizacyjnej.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz