Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – PolkowiceBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Firma E4C jest producentem między innymi plastikowych szamb ekologicznych, które wykonywane są z połączeń dwóch niezbędnych materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane. Charakteryzują się one trwałością i wysoką odpornością na czynniki chemiczne czy też atmosferyczne. W ofercie centrum-sciekow.pl znajdują się również zbiorniki do gromadzenia wody deszczowej czy też gnojowicy, a to wszystko jest również dostępne w Polkowicach.

Zbiorniki na szambo – plastikowe konstrukcje dla mieszkańców Polkowic

Główną zaletą szamb plastikowych dostępnych w Polkowicach jest ich absolutna szczelność. Dzięki temu masz gwarancję, że zakupiony zbiornik w centrum-sciekow.pl nie zagraża bezpieczeństwu naszego środowiska. Gromadzone w nim ścieki nie mają możliwości wydostania się do ziemi i nie mogą skazić wód gruntowych. W porównaniu ze swoimi konkurencyjnymi odpowiednikami, wyróżniają się atrakcyjną ceną i trwałością. Zakup zbiornika plastikowego w E4C umożliwia Tobie wieloletnie i bezawaryjne eksploatowanie zbiornika nie martwiąc się o środowisko i otoczenie. Gdy zbiornik nie będzie Ci już potrzebny, ze względu choćby nawet na podłączenie do miejskiej sieci kanalizacji, to zbiornik możesz oddać do punku recyklingu w Polkowicach, gdzie następnie zostanie poddany ponownej obróbce.

Szamba jednokomorowe czy dwukomorowe?

Wiele rodzin będąc przed zakupem zbiornika zastanawia się jaka wersja będzie odpowiednia na ich działkę. W ofercie centrum-sciekow.pl znajdują się między innymi zbiorniki jedno i dwukomorowe. Szamba jednokomorowe polecamy dla domów jednorodzinnych jak i również na działki o małej przestrzeni. Dostępne w Polkowicach rozwiązania umożliwią magazynowanie wszystkich ścieków płynących z domowej kanalizacji w jednym pojemniku. Czas pomiędzy opróżnianiem szamba to około dwa tygodnie. Dla obiektów o dużej ilości mieszkańców proponujemy zbiorniki dwukomorowe, które należy opróżniać średnio co dwa miesiące. Poprzez zastosowanie w ich wnętrzu specjalnej przegrody ścieki ciekłe są odseparowywane od nieczystości stałych. Dodatkowo aby spowolnić proces zapełniania zbiornika, można używać specjalnych bakterii.

Szamba ekologiczne – Polkowice. Ekologiczne gromadzenie nieczystości.

Plastikowe zbiorniki na szambo w Polkowicach to świetna oferta dla tych, którzy chcą magazynować ścieki z domowej sieci kanalizacji w sposób ekologiczny – czyli bezpieczny dla natury i otoczenia. Propozycje znajdujące się w centrum-sciekow.pl zapobiegają gradacji środowiska, a wszystko to dzięki używanym podczas produkcji wyselekcjonowanym materiałom. Nie wchodzą one w reakcje z gruntem i sprawnie zabezpieczają skażone substancje przed wydostaniem się ich do ziemi. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji montaż można przeprowadzić samodzielnie, a dla tych, którzy potrzebują pomocy – w ofercie posiadamy również usługę montażu.
Aby uzyskać więcej informacji na temat ekologicznego gromadzenia nieczystości – napisz lub zadzwoń. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz