Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – PiasecznoBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Rosnąca świadomość ekologiczna sprawiła, że na rynku zaczęły pojawiać się bezpieczne dla środowiska zbiorniki do gromadzenia ścieków. Znajdziesz je także w ofercie centrum-sciekow.pl! Nasza firma proponuje wysokiej jakości eko szamba plastikowe w mieście Piaseczno, dedykowane zarówno domom jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym. Stworzone z myślą o naturze konstrukcje są również inwestycją na wiele lat – zastosowanie trwałych materiałów gwarantuje, że pojemniki nie ulegną uszkodzeniu nawet w ekstremalnych warunkach. Poznaj ich zalety!

Ekologiczne szamba przydomowe – rozwiązania dla mieszkańców Piaseczna

Plastikowe szamba w Piasecznie to rozwiązanie do montażu w miejscach, gdzie nie jest dozwolone podłączenie do kanalizacji konwencjonalnej. Powodów może być wiele – działka jest za mała, za daleko od miasta, a nawet poziom wód gruntowych jest wysoki. Funkcjonalna propozycja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji, w której produkcji zastosowano połączenie żywicy poliestrowej i włókna szklanego. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego gotowe szamba dobrze sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach, są odporne na obciążenia i chemikalia oraz pozostają nieuszkodzone przez lata. Ponadto ich montaż może obniżyć koszty eksploatacji kanalizacji

Szczelne szamba jednokomorowe i dwukomorowe

W centrum-sciekow.pl znajdziesz szamba jednokomorowe i dwukomorowe. Klientom z Piaseczna, którzy mieszkają w domach jednorodzinnych polecamy pierwszy rodzaj zbiorników, które mają jeden pojemnik na ścieki. Ich kompaktowa konstrukcja pozwala także na montaż na małych działkach. Należy pamiętać, że tego typu produkty opróżnia się co około 2 tygodnie. Z kolei szamba dwukomorowe powinny być wybierane przez właścicieli budynków wielorodzinnych. Zbiorniki, które gwarantują oszczędność czasu i pieniędzy, mogą być oczyszczane nawet raz na 2 miesiące. A to wszystko dzięki znajdującej się w nich przegrodzie, oddzielającej od siebie nieczystości stałe i ciekłe. Magazynowane w ten sposób odpady mogą być także uzupełniane specjalnymi bakteriami

Czy zbiorniki na szamba plastikowe są bezpieczne dla środowiska Piaseczna?

Wiele osób przed zakupem domowego szamba zastanawia się, czy są one bezpieczne dla środowiska. Produkty oferowane przez centrum-sciekow.pl w Piasecznie spełniają surowe normy jakości, dzięki czemu są montowane i używane bez niszczenia przyrody. Co więcej, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów zbiornik jest szczelny, dzięki czemu znajdujące się w nim ścieki nie zanieczyszczają środowiska, a sama konstrukcja nie wchodzi w reakcję z gruntem. Nie zapomnij również o możliwości recyklingu! Ekologiczne szamba można poddać recyklingowi lub wykorzystać do innych celów, takich jak gromadzenie wody deszczowej.

Chcesz sprawdzić, czy na Twojej działce można zainstalować ekologiczne szambo? Piaseczno to tylko jedno z wielu miast, w których można uzyskać profesjonalną pomoc. Skontaktuj się z nami, a pracownik centrum-sciekow.pl odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zainteresowanych montażem przydomowego szamba ekologicznego w Zduńskiej Woli oraz innych miejscowościach województwa łódzkiego, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. Zawsze są gotowi pomóc w doborze odpowiedniego rodzaju zbiornika.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz