Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – OstrzeszówBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Centrum-sciekow.pl oferuje wysokiej jakości szamba plastikowe w mieście Ostrzeszów. Nasze rozwiązania łączą w sobie wysoką jakość wykonania z bezpieczeństwem dla środowiska i higieną gromadzenia domowych nieczystości. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwoliło na stworzenie zbiorników, które nie tylko są inwestycją na wiele lat, ale także znacząco obniżają koszty eksploatacji sieci kanalizacyjnej w domach jednorodzinnych i budynkach wielorodzinnych. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!

Wysokiej jakości wytrzymałe szamba dla gospodarstw domowych w Ostrzeszowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w rejonach województwa Wielkopolskiego, przygotowaliśmy w ofercie dwa rodzaje szczelnych zbiorników na szambo z laminatu poliestrowo szklanego, które zamówisz w Ostrzeszowie. Jednymi z nich jest rozwiązanie sprawdzające się na wysokich wodach gruntowych, czyli zbiornik TITANIUM z dennicą PRO. Drugim rozwiązaniem, które może doskonale sprawdzić się w trudnych warunkach jest zbiornik TITANIUM w wersji wzmocnionej. Są to zbiorniki bardzo wytrzymałe, sprawdzające się w przejazdach, gruntach ciężkich gliniasto-kamienistych z wysokimi wodami gruntowymi. W sytuacji, gdy nie możemy zastosować standardowych rozwiązań takie zbiornik świetnie się sprawdzają. Zadzwoń na naszą infolinię, pomożemy Ci w doborze odpowiedniego zbiornika dla Ciebie.

Szczelne szambo ekologiczne gotowe do montażu w Ostrzeszowie

Szczelne zbiornik na szambo w ofercie centrum-sciekow.pl, to zbiornik kompletne gotowe do montażu. Każdy zbiornik przyjeżdża a do Klienta wyposażony we właz wykonany z GRP w kolorze zbiornika o długości 500mm, co umożliwia przykrycie zbiornika warstwą ziemi do 600mm. Otwór wlotowy lub wylotowy pod rurę o średnicy 110 lub 160mm, pokrywę włazu, wykonaną z tworzywa w kolorze zbiornika. Dodatkowo posiadamy w ofercie szereg akcesoriów do zbiorników. Przedłużenia włazu 250mm i 500mm z GRP, pokrywy włazu żeliwne, sygnalizatory zapełnienia zbiornika, bakterie rozkładające fekalia itp. Szambo dostarczone do Klienta jest gotowe do montażu, wystarczy przed zamówieniem określić średnicę rury wlotowej i wylotowej, jeżeli taka ma być. Jeżeli zbiornik będzie głębiej zakopany można domówić przedłużenie włazu.

Dlaczego Ekologiczne Szambo plastikowe – są takie popularne w Ostrzeszowie

Duży wybór szamb ekologicznych w centrum-sciekow.pl, zbiorniki na różne warunki wodno-gruntowe o różnych pojemnościach od 3 m3 do 16m3, czyni je bardzo konkurencyjnymi na rynku. Wybierając taki zbiornik na do użytku na sowiej działce warto zwrócić uwagę na jakość.  Bardzo istotny jest materiał z jakiego jest wykonany zbiornik, waga, monolityczność itp. Powyższe informacje o zbiorniku mają znaczenie na jego jakość i funkcjonalność. Biorąc pod uwagę wszystkie te parametry mieszkańcy Zakopanego wybierają nasze zbiorniki. Atrakcyjne jest też wszechstronne zastosowanie naszych zbiorników w zależności do warunków panujących na działce Klienta. Mamy rozwiązania praktycznie na każdą sytuację, nasi doradcy chętnie pomogą w doborze i przybliża nasze produkty zainteresowanym, zapraszamy!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz