Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – Ostrów MazowieckaBANER promocja 2023 18-19 waski
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
baner_wspolpraca
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER promocja 2023 18-22 szeroki
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Wzmacniająca się świadomość ekologiczna doprowadziła do tego, że producenci zbiorników na między innymi nieczystości zaprojektowali rozwiązania niezawodne i funkcjonalne, które jednocześnie nie narażają środowiska na degradację. Eko szamba szczelne dostępne w centrum-sciekow.pl Ostrów Mazowiecka to znakomita propozycja nie tylko dla osób, które szukają bezpiecznych dla natury rozwiązań. Nasze produkty równie doskonale sprawdzą się na działkach o małej powierzchni lub w budynkach, które nie mają możliwości instalacji tradycyjnej sieci kanalizacyjnej.

Gotowe zbiorniki plastikowe w Tarnobrzegu

Jeśli szukasz ekologicznego zbiornika w Tarnobrzeg, który gwarantuje trwałość i posłuży Ci wiele lat, to świetnie trafiłeś! Sprzedajemy zbiorniki stworzone z wysokiej jakości laminatów poliestrowo – szklanych. Komponują one solidną konstrukcję odporną na ciężkie warunki gruntowo – wodne. Posługiwanie się zaawansowaną technologią umożliwiło skonstruowanie pojemników, które uniemożliwiają przedostawanie się do ziemi niebezpiecznych środków. Szczelne ekologiczne zbiorniki dają możliwość bezpiecznego gromadzenia ścieków, które są zagrożeniem dla środowiska. Warto zapamiętać – proponowane szamba oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe

Szamba ekologiczne dostępne w Tarnobrzegu są produkowane w różnych wersjach. Jedną z nich są zbiorniki jednokomorowe, w których ścieki stałe zarówno jak i stałe są gromadzone wspólnie w jednej komorze. Polecane są dla obiektów jednorodzinnych a czas pomiędzy opróżnianiem szamba wynosi do około dwóch tygodni. Kolejnym rodzajem zbiorników są wersje dwukomorowe. Dzięki specjalnej przegrodzie w wnętrzu zbiornika, gromadzenie nieczystości może trwać nawet do dwóch miesięcy. Dodatkowo umożliwiają one stosowanie specjalnych preparatów zawierających bakterie. W przypadku tych zbiorników proponujemy je właścicielom domów wielorodzinnych, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze.

Plastikowe zbiorniki na szambo – czy są one bezpieczne dla środowiska?

To pytanie zadaję sobie wiele osób, którzy stoją przed wyborem odpowiedniego szamba. Oferowane przez firmę centrum-sciekow.pl w Tarnobrzegu zbiorniki spełniają wysokie normy jakości, dzięki którym instalacja i eksploatacja nie powoduje zagrożenia dla środowiska. Ponadto, dzięki odpowiednim materiałom używanym do produkcji gwarantują, że zbiornik jest absolutnie szczelny. Oznacza to, że nieczystości znajdujące się wewnątrz zbiornika nie wydostaną się do ziemi i nie zatrują wód gruntowych. Zbiorniki można wykorzystywać do gromadzenia deszczówki, a także znajdą zastosowanie w przemyśle i rolnictwie.

Jeśli nie wiesz, czy możesz zainstalować eko szambo na swojej posesji lub jaki rodzaj pojemnika będzie odpowiedni, to skontaktuj się z naszym działem technicznym. Profesjonalnie odpowiedzą na twoje pytania, a Ty poznasz więcej szczegółów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz