Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – OpoleBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl znajdują się szamba plastikowe dostępne w Opolu, które odznaczają się wysoką jakością oraz absolutną szczelnością. Wśród wielu propozycji znajdziemy w ofercie zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe przeznaczone do montażu w obiektach, w których podłączenie do sieci kanalizacji jest niemożliwe lub bardzo kosztowne. Nasi specjaliści z chęcią dobiorą dla Państwa odpowiednie rozwiązanie oraz wycenią usługę montażu szamba na twojej posesji.

Zalety plastikowych zbiorników na szambo dostępnych w Opolu

Szczelne szamba plastikowe wyróżnia wiele zalet, jedną z nich jest ekologiczność. Biorąc pod uwagę pogłębiającą się świadomość wśród Klientów dopilnowaliśmy, aby użyte do produkcji zbiorników materiały, były nieszkodliwe dla środowiska. Ponadto, takie pojemniki możemy wykorzystać do gromadzenia wody deszczowej lub do gromadzenia substancji płynnych stosowanych w przemyśle lub rolnictwie. Kolejną zaletą ekologicznych zbiorników jest solidna i trwała konstrukcja. Nie potrzebują one dodatkowego uszczelnienia czy też betonowania co obniża koszt montażu. Instalacje naszych zbiorników z powodzeniem można przeprowadzić we własnym zakresie. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów możesz być pewny, że nie nieczystości gromadzone w pojemniku nie wydostaną się do ziemi i nie skażą wód gruntowych. Zbiornik, gdy już przestanie być użytkowym można poddać recyklingowi.

 

Szamba gotowe i proste rozwiązania dostępne w Opole

Z myślą o mieszkańcach Opola przygotowaliśmy szamba jednokomorowe i dwukomorowe, które możesz kupić w różnych pojemnościach i atrakcyjnej cenie. Wybór odpowiedniego rodzaju zbiornika jest uzależniony od liczby osób, które będą z niego korzystać. W domach jednorodzinnych znakomicie sprawdzą się te jednokomorowe o mniejszym rozmiarze. Ich wnętrze pozwala na wspólne gromadzenie ścieków przez około 2 tygodnie, po których konieczny jest ich wywóz. Z kolei budynkom wielorodzinnym polecamy szamba dwukomorowe z przegrodą oddzielającą nieczystości stałe od ciekłych. Ich podział ma znaczący wpływ na czas potrzebny do zapełnienia się zbiornika. Okres pomiędzy jego opróżnianiem wynosi mniej więcej 2 miesiące.

Szamba przydomowe z montażem na terenie Opola

Eko szamba oferowane przez nas w mieście Opole to bezodpływowe rozwiązania, które zostały wykonane z połączenia żywic poliestrowych i włókien szklanych. Mieszanka tworzyw sprawia, że są odporne na obciążenia i najbardziej ekstremalne warunki, a tym samym nie wymagają dodatkowego uszczelnienia i betonowania. Co istotne, ich montaż poleca się nie tylko przy budynkach z ograniczoną możliwością podłączenia standardowej kanalizacji, ale także na działkach o wysokim poziomie wód gruntowych. Szczelne zbiorniki na szambo, które kupisz w centrum-sciekow.pl w Opolu, to także gwarancja niskich kosztów eksploatacji, łatwej instalacji i trwałości na wiele lat.

Jesteś zainteresowany montażem ekologicznego szamba przydomowego w Opolu? Skontaktuj się z zespołem centrum-sciekow.pl, a my pomożemy Ci w znalezieniu zbiornika dopasowanego do specyfiki gruntu na Twojej posesji.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz