Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – OpocznoBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Specjalizujemy się od wielu lat w produkcji szczelnych zbiorników na szambo z laminatów poliestrowo szklanych. W ofercie posiadamy zbiorniki o różnych pojemnościach, przeznaczone na zróżnicowane warunki wodno-gruntowe. Z powodzeniem można ich używać do magazynowania ścieków w gospodarstwach domowych. Opoczno jest jedną z wielu miejscowości, gdzie docieramy z naszymi produktami. Nasze ekologiczne zbiorniki na szambo znajduję zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie mam możliwości przyłączenia do kanalizacji.

Szamba ekologiczne bezpieczny sposób na gromadzenie ścieków w Opocznie

Magazynowanie ścieków w gospodarstwach domowych przy zastosowaniu szczelnych zbiorników na szambo jest bezpieczne i bezproblemowe w Opocznie. Łatwość montażu takich zbiorników przy wysokich parametry szczelności oraz prosta konstrukcja czynią ich użytkowanie bardzo komfortowym. Technologia wykonania i zastosowane materiały powodują, że nasze zbiornik są bardzo trwałe i bezpieczne dla środowiska naturalnego.  Prosty z założenia montaż, jeśli jest wykonany prawidłowo zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. W centrum-sciekow.pl nie tylko zajmujemy się sprzedażą naszych szamb ekologicznych, ale służymy fachowym doradztwem. Po konsultacji i wyborze szczelnego zbiornika na szambo, dostarczymy zbiornik do Opoczna, Radomska, Łodzi, Wielunia czy innego miasta w każdym innym miejscu naszego kraju.
Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta!

Zbiorniki na szambo przydomowe alternatywą dla kanalizacji sieciowej

Jak wiadomo kanalizacja sieciowa to dobro XXI wieku, jednak nie każde gospodarstwo może sobie na to pozwolić. Szczególnie tereny podmiejskie i wiejskie słabo zurbanizowane mają problem z przyłączane do sieci kanalizacyjnych miejskich czy wiejskich.
W takich sytuacjach doskonałą alternatywą dla mieszkańców tych rejonów są nasze bezodpływowe szamba ekologiczne. Aby zamontować taki zbiornik trzeba spełnić pewne określone warunki które reguluje prawo budowlane. Najbardziej istotne to, zbiornik montujemy minimum 15 metrów od ujęcia wody pitnej, dwa metry od granicy działki, 5 m od budynku mieszkalnego i tak dalej. Trzeba też pamiętać, że szamba o pojemności do 10 metrów sześciennych wymagają tylko zgłoszenia w urzędzie. Wszystkie szamba powyżej pojemności 10 metrów sześciennych muszą już mieć sporządzony projekt budowlany. Przed przystąpieniem do montażu szamba, warto zapoznać się z miejscowy plan zagospodarowania.

Dlaczego nasze zbiorniki na szambo są tak popularne w Opocznie

Szeroka gama pojemności szamb w centrum-sciekow.pl, różnorodność typów zbiorników czyni je bardzo konkurencyjnymi na tle innych produktów tego typu na rynku. Przy wyborze takiego zbiornika warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Bardzo ważny jest materiał z jakiego jest zrobiony zbiornik, waga, średnia grubość ścianki, monolityczność itp. Te wszystkie składowe mają wpływ na jakość zbiornika a co za tym idzie na późniejszą długoletnią bezproblemową użytkowość. Kierując się tymi parametrami mieszkańcy Opoczna, Łodzi, Sieradza, Kutna wybierają nasze szamba. Bardzo dużym atutem na tle innych sklepów dla naszych Klientów jest fachowa obsługa w zakresie doradztwa przy doborze odpowiedniego szamba i prawidłowego montażu w Opocznie. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące szamba ekologicznego, zapraszamy!

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz