Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – OleśnicaBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Ekologiczne plastikowe zbiorniki w mieście Oleśnica to rozwiązania dostarczane przez firmę centrum-sciekow.pl. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na zdobycie wielu wiernych klientów, którzy zaufali naszym sprawdzonym i szczelnym zbiornikom. Z pomocą oferowanych produktów magazynowanie nieczystości z domowej kanalizacji staje się nie tylko łatwiejsze i tańsze, ale także przyjazne dla środowiska. Wybierz jedno z gotowych szamb i ciesz się jego niezawodnym działaniem przez wiele lat.

Szamba przydomowe – ekologiczny sposób na gromadzenie nieczystości w Oleśnicy

Nieustannie rosnąca świadomość ekologiczna postawiła przed producentami wyzwanie stworzenia bezpiecznych dla środowiska zbiorników na szamba z plastiku. W Oleśnicy kupisz je w centrum-sciekow.pl! Dostępne w naszej ofercie rozwiązania nie wpływają w żadnym stopniu na otoczenie, nie wchodzą w reakcję z gruntem i nie powodują zanieczyszczenia wód gruntowych. Niezawodna szczelność i trwałość zostały zamknięte w konstrukcji wykonanej z żywic poliestrowych i włókien szklanych. Połączenie tych dwóch tworzyw nie jest przypadkowe – dzięki temu nasze ekologiczne szamba mogą być oddane do recyklingu. Co więcej, równie znakomicie sprawdzą się w roli zbiornika na deszczówkę czy jako osadnik w przydomowej oczyszczalni ścieków, którą znajdziesz w ofercie naszej firmy.

Jakie ekologiczne szambo przydomowe wybrać?

Zastanawiasz się, które gotowe szamba przydomowe dostępne w Oleśnicy powinno znaleźć się na Twojej działce? W naszej ofercie znajdziesz ich dwa najpopularniejsze rodzaje – jednokomorowe dedykowane domom jednorodzinnym oraz dwukomorowe przeznaczone do montażu przy budynkach wielorodzinnych. Proponowane rozwiązania różnią się od siebie budową i częstotliwością opróżniania. Szamba jednokomorowe zawierają jeden pojemnik, w którym są magazynowane ścieki w każdej postaci, co z kolei wymaga wywozu co tydzień lub dwa. Ich dwukomorowe odpowiedniki mają bardziej zaawansowaną konstrukcję, która pozwala na oddzielenie nieczystości stałych od ciekłych, a tym samym nie wymaga tak częstego oczyszczania. Wywóz ścieków odbywa się w takich przypadkach mniej więcej raz na 2 miesiące.

Innowacyjne, lekkie konstrukcje, czyli gotowe szamba dostępne na terenie Oleśnicy

Szczelne zbiorniki na szambo dostępne w Oleśnicy zostały docenione za swoją trwałość. Zastosowanie starannie wyselekcjonowanych materiałów pozwoliło na uzyskanie maksymalnej odporności na ekstremalne warunki, takie jak wysoki poziom wód gruntowych czy obciążenia. Nie dochodzi także do powstawania korozji chemicznych. Lekkie konstrukcje pozwalają również na szybki i bezproblemowy montaż, który z powodzeniem przeprowadzisz samodzielnie. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w montażu szamba przydomowego w Oleśnicy, to zespół centrum-sciekow.pl nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości, jakie dają eko szamba. Oleśnica to tylko jedna z wielu lokalizacji, w których możesz skorzystać z naszych usług. Zapraszamy!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz