Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – OławaBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Na stronie centrum-sciekow.pl mamy do zaoferowania wysokiej jakości ekologiczne szamba plastikowe. Oławie to jedno z wielu miast w województwie Dolnośląskim, gdzie można kupić nasze produkty. Zbiorniki w naszej ofercie spełniają wszystkie normy i posiadają niezbędnie certyfikaty które pozwalają na sprzedaż i montaż na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zastosowanie nowoczesnych technologii czyni nasze zbiorniki bezproblemowymi. Zadbaj o ekologiczny sposób na gromadzenie nieczystości!

Zalety plastikowych zbiorników na szambo dostępnych w Oławie

Plastikowe zbiorniki na szambo, które są dostępne w centrum-sciekow.pl w Oławie, to zbiorniki najwyższej jakości w swojej klasie. Charakteryzują się dużą wytrzymałością porównywalną ze zbiornikami betonowymi, przy zachowaniu stosunkowo niskiej wagi. Bardzo istotne jest wysoka szczelność i długoletnia przydatność do użytkowania. Nasze zbiorniki są doskonałą alternatywą dala sieci kanalizacji miejskiej i zbiorników betonowych. Wszędzie tam, gdzie są niekorzystne warunki, problem z wjazdem doskonale sprawdzają się zbiorniki z laminatów. Zbiorniki na szambo z laminatów poliestrowo szklanych są bardzo proste w montażu, wystarczy przeciętna sprawność w posługiwaniu się miarą i poziomicą. W przypadku, kiedy Klient ma jakiś problem, pytania dotyczące sposobu montażu zawsze chętnie służymy pomocą. Nasz zespół doradzi w doborze odpowiedniego zbiornika i sposobu zamontowania.

Szczelne szambo ekologiczne gotowe do montażu w Oławie

Kupując szczelny zbiornik na szambo w centum-sciekow.pl, masz pewność, że kupiłeś produkt wysokiej jakości produkowany w Polsce. Zbiorniki dostarczamy do naszych klientów własnym transportem, w każdy rejon naszego kraju a nawet do krajów unii europejskiej takich jak Słowacja, Czechy, Liwa, Słowenia.
Staramy się maksymalnie skracać czas odstawy, zazwyczaj od momentu złożenia zamówienia przez Klienta jest to od pięciu do dziesięciu dni. Szambo dostarczone do Klienta jest kompletne, gotowe do zamontowania. W sytuacjach, gdy zbiornik wymaga większego przykrycia gruntem mamy w ofercie dodatkowe akcesoria. Na zbiornik Klient otrzymuje gwarancję ustawową 2 lata którą można przedłużyć nawet do 15 lat spełniając określone warunki opisane w karcie gwarancyjnej.

Ekologiczne Szambo plastikowe – bezpiecznie i funkcjonalnie

Ekologiczne szamba są bardzo popularne na ternie Oławy ze względu na bezpieczeństwo w użytkowaniu i wysoką funkcjonalność. Mając na myśli bezpieczeństwo mówimy tutaj o bezpieczeństwie takich zbiorników dla środowiska. Szamba plastikowe poprze bardzo wysokie parametry szczelności i solidną konstrukcję są bardzo bezpieczne dla ludzi i środowiska. Zbiorniki te doskonale chronią ścieki przed wyciekami do gruntu co ma bardzo duże znaczenie w przypadku bliskiego sąsiedztwa ujęć wodnych, strumieni i rzek. Wyciek z takiego zbiornika może spowodować zatrucie wody pitnej na dużym obszarze. Szamba ekologiczne są też bardzo funkcjonalne, łatwe w montażu, opróżnianiu, użytkowaniu. Dodatkowe akcesoria takiej jak sygnalizatory zapełnienia dodatkowo podnoszą komfort użytkowania i czynią je praktycznie bez obsługowymi.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz