Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – MyśleniceBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

W centrum-sciekow.pl znajdują się szamba plastikowe dostępne w Myślenicach, które odznaczają się wysoką jakością oraz absolutną szczelnością. Wśród wieli propozycji znajdziemy w ofercie zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe przeznaczone do montażu w obiektach, w których podłączenie do sieci kanalizacji jest niemożliwe lub bardzo kosztowne. Nasi specjaliści z chęcią dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie oraz wyceni usługę montażu szamba na twojej posesji.

Zalety plastikowych zbiorników na szambo dostępnych w Myślenicach

Szczelne szamba plastikowe wyróżnia wiele zalet. Jedną z nich jest ekologiczność. Biorąc pod uwagę wzmacniającą się świadomość wśród klientów dopilnowaliśmy, aby użyte do produkcji zbiorników materiały, były nieszkodliwe dla środowiska. Ponadto, takie pojemniki możemy wykorzystać do gromadzenia wody opadowej lub do gromadzenia substancji płynnych stosowanych w przemyśle lub rolnictwie. Kolejną zaletą ekologicznych zbiorników jest trwała i solidna konstrukcja. Nie potrzebują one dodatkowego uszczelnienia czy też obetonowania. Instalacje z powodzeniem można przeprowadzić we własnym zakresie. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów możesz być pewny, że nie nieczystości gromadzone w pojemniku nie wydostaną się do ziemi i nie skażą wód gruntowych. Zbiornik można także poddać recyklingowi.

Wybór szamba – jednokomorowe czy dwukomorowe?

W centrum-sciekow.pl znajdziesz zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe z dostawą do Myślenic. Dla domów jednorodzinnych proponujemy zbiorniki jednokomorowe, w których gromadzą się wszystkie nieczystości w jednym pojemniku. Ich konstrukcja umożliwia również montaż na mniejszych działkach. Trzeba nie zapominać, że tego rodzaju pojemniki opróżniać trzeba nawet co dwa tygodnie. Kolejne w ofercie – czyli szamba dwukomorowe polecamy właścicielom obiektów wielorodzinnych. Są to zbiorniki, które oszczędzają czas i wydatki. Nieczystości mogą być wybierane nawet raz na dwa miesiące. Dzięki zastosowaniu przegrody, ścieki stałe są oddzielane od nieczystości ciekłych. Dodatkowo, w takiego rodzaju zbiornikach można używać specjalnych bakterii.

Eko szambo w Myślenicach – gotowe rozwiązania na ekologiczne magazynowanie ścieków

Ekologiczne zbiorniki, które znajdziesz w Myślenicach, to idealny sposób na bezproblemowe gromadzenie odpadów z domu. Ich instalację poleca się w przypadku, gdy podłączenie do sieci kanalizacyjnej jest nie możliwe lub koszty podłączenia przerastają nasz domowy budżet. Rozwiązania, które są zastosowane nie tylko w zbiornikach, a także w naszych przydomowych biologicznych oczyszczalniach, wyróżniają je absolutną szczelnością i wytrzymałością. A wszystko to, dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów. W przypadku naszych zbiorników produkujemy je z laminatu poliestrowo – szklanego.

Jeśli chcesz dokonać zakupu szamba dostępnego w naszej ofercie, skontaktuj się z naszym konsultantem. Dobierze dla Ciebie odpowiedni rodzaj pojemnika.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz