Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – MławaBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji szczelnych zbiorników na szambo z laminatów poliestrowo-szklanych. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemnościach od 3m3 do 16m3, przeznaczone na różnorodne warunki wodne i gruntowe. Z powodzeniem można ich używać do magazynowania ścieków w gospodarstwach domowych. Mława jest jedną z wielu miejscowości w województwie mazowieckim, gdzie docieramy z naszymi zbiornikami na szambo. Nasze pojemniki znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie mam możliwości przyłączenia do kanalizacji.

 

Szamba ekologiczne bezpieczny sposób na gromadzenie ścieków w Mławie

Magazynowanie ścieków w gospodarstwach domowych przy zastosowaniu szczelnych zbiorników na szambo jest bezpieczne i bezproblemowe w Mławie. Łatwość montażu zbiorników oraz wysokie parametry szczelności czynią ich użytkowanie bardzo komfortowym i bezpiecznym. Proces wykonania i zastosowane materiały powodują, że nasze zbiornik serii TITANIUM są bardzo trwałe i przyjazne dla środowiska naturalnego.
Z założenia dziecinie prosty montaż, wykonany zgodnie z naszą instrukcją, zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. W centrum-sciekow.pl nie tylko zajmujemy się sprzedażą naszych szamb ekologicznych, ale służymy fachowym doradztwem. Po konsultacji i wyborze szczelnego zbiornika na szambo, dostarczymy zbiornik do Mławy, Otwocka, Pruszkowa, Warszawy, Ostrołęki czy innego miasta w każdym innym miejscu naszego kraju. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta
!

Zbiorniki na szambo przydomowe alternatywą dla kanalizacji sieciowej

Jak wiadomo kanalizacja sieciowa to dobro współczesnych czasów, jednak nie każde gospodarstwo może sobie na to pozwolić. Szczególnie tereny słabo zurbanizowane mają problem z przyłączane do sieci kanalizacyjnych miejskich czy wiejskich. W takich sytuacjach świetną alternatywą dla gospodarstw domowych tych rejonów są nasze bezodpływowe szamba ekologiczne. Aby zamontować taki zbiornik trzeba spełnić pewne określone proste warunki które reguluje prawo budowlane. Najbardziej istotne to, zbiornik montujemy minimum 15 metrów od ujęcia wody pitnej, dwa metry od granicy działki, 5 m od budynku mieszkalnego. Trzeba też pamiętać, że szamba o pojemności do 10 metrów sześciennych wymagają tylko zgłoszenia w urzędzie. Wszystkie szamba powyżej tej pojemności muszą już mieć sporządzony projekt budowlany.

Dlaczego nasze zbiorniki na szambo są tak popularne w Mławie

Szeroki wachlarz pojemności szamb w centrum-sciekow.pl, różnorodność rodzajów i pojemności zbiorników czyni je bardzo atrakcyjnymi na tle innych produktów tego typu na rynku. Przy wyborze takiego zbiornika warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Bardzo ważny jest materiał z jakiego jest zrobiony zbiornik, waga, grubość. Te wszystkie składowe mają wpływ na jakość zbiornika a co za tym idzie na późniejszą długoletnią bezproblemową użytkowość. Kierując się tymi parametrami mieszkańcy Mławy, wybierają nasze szamba. Bardzo ważna dla naszych Klientów jest fachowa obsługa w zakresie doradztwa przy doborze odpowiedniego szamba i prawidłowego montażu w Mławie. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące szamba ekologicznego, zapraszamy!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz