Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – MielecBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Zastanawiasz się nad zakupem zbiornika plastikowego na szambo dla swojego domu? Doskonale trafiłeś! Centrum-ścieków.pl posada bogatą ofertę zbiorników w różnych typach i pojemnościach. Zbiorniki do montażu w ternie zielonym, pod przejazdy wzmacniane, na wysokie wody gruntowe, zbiorniki jedno, dwu i trzy komorowe. Zainteresowani z pewnością znajdą w naszej ofercie zbiorniki które sprawdzą się na ich posesji. Udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące Was pytanie i pomożemy w rozwiązaniu problemu z gromadzeniem ścieków bytowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na centrum-sickow.pl lub do kontaktu telefonicznego.

Jakie ekologiczne szambo przydomowe wybrać?

Zastanawiasz się nad zakupem szamba dostępnego w Mielcu i nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie? W naszej ofercie znajdziesz dwa najpopularniejsze rodzaje zbiorników– jednokomorowe dedykowane gospodarstwom jednorodzinnym oraz dwukomorowe przeznaczone do montażu przy budynkach zamieszkałych przez wiele rodzin. Proponowane zbiorniki różnią się od siebie konstrukcją i częstotliwością opróżniania. Szamba jednokomorowe jak sama nazwa mówi mają jedną komorę, do której spływają ścieki z gospodarstwa domowego, wymaga wywozu średnio co tydzień lub dwa. Ich dwukomorowy odpowiednik ma bardziej zaawansowaną konstrukcję, która pozwala na oddzielenie, czyli separację nieczystości stałych od ciekłych, a tym samym nie wymaga tak częstego odpompowywania. Wywóz ścieków odbywa się w takich przypadkach mniej więcej raz na dwa miesiące.

Szamba ekologiczne w ofercie centrum-sciekow.pl

Na terenie Mielca i całego województwa Podkarpackiego w centrum-sciekow.pl można kupić z dostawą i montażem szamba ekologiczne. Są to rozwiązania bardzo przyjazne w użytkowaniu oraz bezpieczne dla środowiska naturalnego. Każdy ze zbiorników może być dodatkowo wyposażony w sygnalizator.
Sygnalizator zapełnienia informuje nas o nadchodzącej konieczność wezwania wozu asenizacyjnego, aby odpompować zgromadzone nieczystości w szambie. Sygnalizatory może być w wersji, która informuje nas o zapełnieniu za pomocą sygnału dźwiękowego oraz świetlnego (migająca dioda). Mamy też w ofercie wersję sygnalizatora, który powiadamia nas za pomocą wiadomości sms o zapełnieniu zbiornika. Zaprogramowana wiadomość zostaje wysłana na wskazany numer telefonu komórkowego z krótkim tekstem. Tego typu rozwiązania są bardzo praktyczne i zapewniają nam komfortowe i bezpieczne użytkowanie odbiornika ścieków.

Szczelne zbiorniki na szambo – ekologiczne rozwiązania dla mieszkańców Mielca

Szamba ekologicznie w mieście Mielec to nie tylko rozwiązania bezpieczne dla środowiska. Dostępne w ofercie naszej firmy produkty są także inwestycją na lata, która sprawdzi się znakomicie na małych działkach lub w budynkach, w których nie można podłączyć klasycznej sieci kanalizacyjnej. Wysoka jakość wykonania i trwałość pozwalają na instalację szczelnych zbiorników na szambo na terenach w Mielecu, które mają wysoki poziom wód gruntowych. Dzięki doskonałej odporności na obciążenia i korozję chemiczną pojemniki poradzą sobie nawet w wymagających warunkach. W momencie, gdy zdecydujesz, że chcesz doprowadzić do budynku kanalizację, możesz z powodzeniem oddać szambo do recyklingu.
Nasze szamba ekologiczne w Mielcu zagwarantują Tobie i Twojej rodzinie bezpieczny sposób na gromadzenie nieczystości. Skontaktuj się z nami, aby zamontować jedno z nich na swojej działce!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz