Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – MiechówBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Na stronie centrum-sciekow.pl oferujemy różnego rodzaju wysokiej jakości ekologiczne szamba plastikowe. Miechów i jego okolica to jedno z wielu miast w województwie Małopolskim, gdzie można kupić nasze produkty. Pojemniki w naszej ofercie spełniają wszystkie bardzo restrykcyjne normy i posiadają niezbędnie certyfikaty które pozwalają na sprzedaż i montaż na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Zadbaj o ekologiczny sposób na gromadzenie ścieków domowych!

Ekologiczne Szambo plastikowe – bezpieczne i ergonomiczne

Ekologiczne szamba są często wybierane przez Mieszkańców Miechowa i okolicy, ze względu na bezpieczną w użytkowaniu i ergonomiczną konstrukcję. Konstrukcja ta jest bezpieczna pop przez unikatowy kształt i bardzo wysokie parametry szczelności, które czynią nasze zbiorniki bardzo bezpiecznymi dla ludzi i środowiska. Zbiorniki te doskonale chronią ścieki przed wyciekami do gruntu co ma bardzo duże znaczenie w przypadku bliskiego sąsiedztwa studni z wodą pitną. Szamba ekologiczne są też bardzo funkcjonalne, łatwe w montażu, opróżnianiu i co istotne bardzo łatwe w montażu. Montaż można śmiało wykonać samemu nie tracąc przy tym gwarancji na szambo.

Szczelne szambo ekologiczne gotowe do montażu w Miechowie

Szczelne zbiornik na szambo w ofercie centrum-sciekow.pl, to zbiornik kompletne gotowe do montażu. Każdy zbiornik przyjeżdża a do Klienta wyposażony we właz wykonany z GRP w kolorze zbiornika o długości 500mm, co umożliwia przykrycie zbiornika warstwą ziemi do 600mm. Wyposażony jest w otwór wlotowy lub wylotowy pod rurę o średnicy 110 lub 160mm, pokrywę włazu, wykonaną z tworzywa w kolorze zbiornika. Dodatkowo posiadamy w ofercie szereg akcesoriów do zbiorników. Przedłużenia włazu 250mm i 500mm z GRP, pokrywy włazu żeliwne, sygnalizatory zapełnienia zbiornika, bakterie rozkładające fekalia itp. Szambo dostarczone do Klienta jest gotowe do montażu, wystarczy przed zamówieniem określić średnicę rury wlotowej i wylotowej, jeżeli taka ma być. Jeżeli zbiornik będzie głębiej zakopany można domówić przedłużenie włazu.

Wysokiej jakości szamba dla gospodarstw domowych w Miechowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w rejonach Miechowa, przygotowaliśmy w ofercie dwa rodzaje szczelnych zbiorników na szambo z laminatu poliestrowo szklanego, które zamówisz w Miechowie. Jednymi z nich jest rozwiązanie sprawdzające się na wysokich wodach gruntowych, czyli zbiornik z dennicą PRO. Drugim rozwiązaniem, które może doskonale sprawdzić się w trudnych warunkach jest zbiornik w wersji wzmocnionej. Są to zbiorniki bardzo wytrzymałe, sprawdzające się w przejazdach, gruntach ciężkich gliniasto kamienistych z wysokimi wodami gruntowymi. W sytuacji, gdy nie możemy zastosować standardowych rozwiązań takie zbiornik świetnie się sprawdzają. Zadzwoń na naszą infolinię, pomożemy Ci w doborze odpowiedniego zbiornika dla Ciebie

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz