Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – ŁukówBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Dużą popularnością w miejscowości Łuków cieszą się szamba ekologiczne wykonane z laminatu poliestrowo – szklanego. Znajdujące się na stronie centrum-sciekow.pl plastikowe zbiorniki wyróżnia wiele zalet. Bardzo ważną zaletą jakie posiadają zbiorniki plastikowe jest szczelność, dzięki której szambo nie jest zagrożeniem dla środowiska. Kolejną z nich jest długa przydatność do użytkowania. Kupując eko szambo w centrum-sciekow.pl otrzymujesz gwarancję, że zakupiony pojemnik na ścieki posłuży Ci przez wiele lat.

Ekologiczne szambo w Łukowie

Coraz więcej właścicieli obiektów poszukuję ekologicznych rozwiązań dla swojego domu. Jednym z nich jest wybór, zakup i montaż szamba. Jest to trudny wybór, ze względu na dużą ilość i różnorodność dostępnych do użytku produktów na rynku. Nasi doradcy zapewniają pomoc w doborze odpowiedniego ekologicznego szamba. Zbiorniki ekologiczne pozwalają na wieloletnie użytkowanie ich bez obaw, że szkodzą one środowisku dzięki wykorzystaniu do produkcji solidnych materiałów jakimi są żywica poliestrowa i włókno szklane. Odpowiednie rozwiązania, które znajdują się w centrum-sciekow.pl kupisz w atrakcyjnej cenie z możliwością dostawy do domu. Jeśli nie jesteś w stanie zamontować sam ekologicznego zbiornika skontaktuj się z naszymi doradcami. Wycenią dla Ciebie koszt usługi montażu zbiornika.

Szambo jednokomorowe lub dwukomorowe

Takie dylematy posiadają mieszkańcy Łukowa i innych miejscowości województwa lubelskiego. Zbiornik jednokomorowy służy do gromadzenia wszystkich ścieków w jednym pojemniku trafiających z budynku. Ścieki które są odprowadzane przez sieć kanalizacji w budynku trafiają do jednej komory, która zapełnia się w dość szybkim czasie- od jednego od około dwóch tygodni. Tego rodzaju pojemniki znajdą zastosowanie w przypadku odprowadzenia nieczystości z domów jednorodzinnych. Dla obiektów wielorodzinnych doskonałym rozwiązaniem jest zbiornik dwukomorowy. Podział zbiornika na dwie komory powoduję, że w pierwszej są magazynowane ścieki stałe a w drugiej ciekłe. Dzięki zastosowaniu przegrody w zbiorniku można zmniejszyć częstotliwość wywożenia ścieków z zbiornika w zależności od jego pojemności.

Montaż zbiornika plastikowego

W E4C oferujemy również usługę montażu. Wyszkolona kadra instalatorów szybko i sprawnie zajmie się montażem zbiornika ekologicznego na twojej posesji. Wybór usługi montażu zbiornika zakupionego na stronie centrum-sciekow.pl gwarantuję bezawaryjność pojemnika przez wiele lat. Montaż zbiornika jest możliwy nawet przypadku trudnych warunków gruntowo – wodnych. Odpowiedni rodzaj zbiornika dobrany przez naszych doradców można montować pod drogą jak i również pod parkingiem. Dodatkowe wzmocnienie konstrukcji zbiornika, akcesoria tj. przedłużenia włazów, pozwalają na montaż zbiornika nawet do dwóch metrów w wersji wzmocnionej zbiornika. Należy również pamiętać, aby zamontować pokrywę żeliwną włazu, jeśli zbiornik ma być zamontowany w wyżej wymienionych warunkach.

Jeśli nie wiesz na jaki typ zbiornika się zdecydować lub chcesz by pomóc Ci w instalacji na twojej działce w Łukowie, to skontaktuj się z Nami, a pomożemy Ci w doborze zbiornika

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz