Sprzedajemy tanio, doradzamy fachowo!
Wybierz województwo w którym szukasz towaru lub usługi
woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. lubelskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. opolskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. świętokrzyskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. wielkopolskie
woj. zachodniopomorskie
Rejon Częstochowa
Rejon Katowice

Szamba ekologiczne plastikowe – ŁosiceBANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
beton_szeroki
wyprzedaż 2022_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
beton_waski
BANER wyprzedaż 2022 lato-02
previous arrow
next arrow

Specjalizujemy się od wielu lat w produkcji szczelnych zbiorników na szambo z laminatów poliestrowo-szklanych. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemnościach od 3m3 do 16m3, przeznaczone na różnorodne warunki wodno-gruntowe. Z powodzeniem można ich używać do magazynowania ścieków w gospodarstwach domowych. Łosice jest jedną z wielu miejscowości w województwie mazowieckiego, gdzie docieramy z naszymi zbiornikami na szambami. Produkowane przez nas szamba znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie mam możliwości przyłączenia do kanalizacji lub innych rozwiązań.

Szamba ekologiczne bezpieczny sposób na gromadzenie ścieków w Łosicach

Zbiorniki z laminatów poliestrowo-szklanych to bardzo bezpieczny sposób na magazynowanie ścieków bytowych. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie mam możliwości podłączenia budynku do kanalizacji sieciowej a zbiorniki z innych materiałów nie sprawdzą się. Klienci w Łosicach mają do wyboru szeroki wachlarz zbiorników z laminatów, które charakteryzują się bardzo dobrą szczelnością, wysokimi parametrami użytkowymi, długa przydatność do użytku, bo prawie 90 lat, niska waga przy dużej wytrzymałości. Wytrzymałość zbiorników z GRP jest porównywalna z tymi wykonalnymi z betonu. Dodatkowo samo sposób montażu takiego zbiornika nie jest trudny. Osoba przeciętnie posługująca się miarą i poziomica jest w stanie zamontować taki zbiornik. Do każdego zbiornika dołączamy instrukcje montażu, w razie pytań można dzwonić na naszą infolinię i doradzić się.

Zbiorniki na szambo przydomowe alternatywą dla kanalizacji sieciowej

Jak wiadomo kanalizacja sieciowa to dobro współczesnych czasów, jednak nie każde gospodarstwo może sobie na to pozwolić. Szczególnie tereny podmiejskie i wiejskie słabo zurbanizowane mają problem z przyłączane do sieci kanalizacyjnych miejskich czy wiejskich. W takich sytuacjach doskonałą alternatywą dla gospodarstw domowych tych rejonów są nasze bezodpływowe szamba ekologiczne. Aby zamontować taki zbiornik trzeba spełnić pewne określone proste warunki które reguluje prawo budowlane. Najbardziej istotne to, zbiornik montujemy minimum 15 metrów od ujęcia wody pitnej, dwa metry od granicy działki, 5 m od budynku mieszkalnego. Trzeba też pamiętać, że szamba o pojemności do 10 metrów sześciennych wymagają tylko zgłoszenia w urzędzie. Wszystkie szamba powyżej tej pojemności muszą już mieć sporządzony projekt budowlany.

Szczelne zbiorniki na szambo – gromadzenie nieczystości zgodne z ekologią

Szamba ekologiczne dostępne w mieście Łosice to zbiorniki w 100% bezpieczne dla środowiska. Materiały, z których zostały wykonane, nie tylko nie wchodzą w reakcję z otaczającym je terenem, ale także zapobiegają przedostawaniu się szkodliwych substancji do gruntu. Lekkie konstrukcje, z uwagi na swoją wytrzymałość i odporność, sprawdzą się w każdym miejscu, w którym nie ma możliwości podłączenia standardowej instalacji kanalizacyjnej. W centrum-sciekow.pl nie tylko kupisz gotowe szambo w Łosicach, ale także skorzystasz z profesjonalnego montażu na terenie miasta i okolic. Wzbogać swoją działkę o ekologiczne szamba przydomowe dostępne w centrum-sciekow.pl w Łosicach. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

 

 

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz