Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – LesznoBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Niedrogie i ekologiczne zbiorniki na nieczystości z domowej kanalizacji? W centrum-sciekow.pl to możliwe. Nasza firma oferuje szczelne eko szamba plastikowe w mieście Leszno, które wyróżniają się znakomitą jakością, spełniają restrykcyjne normy, a do tego są w 100% bezpieczne dla środowiska. Zastosowanie wytrzymałych materiałów sprawia, że nasze rozwiązania posłużą Ci przez wiele lat, umożliwiając higieniczne magazynowanie i bezproblemowy wywóz ścieków. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w gotowe szambo w Lesznie!

Szczelne zbiorniki na szambo – ekologiczny sposób gromadzenia nieczystości dla mieszkańców Leszna

Szczelne szambo dostarczane w Lesznie to przede wszystkim gwarancja trwałości. Sekret lekkiej wytrzymałości konstrukcyjnej tkwi w połączeniu do produkcji żywicy poliestrowej z włóknem szklanym. To właśnie te materiały sprawiają, że kontener jest bardzo wytrzymały, odporny na obciążenia i nie wymaga dodatkowego betonu. Ważna jest również ich szczelność – zbiorniki skutecznie chronią zawarte w nich substancje przed przedostaniem się do gleby, a jednocześnie nie wchodzą w reakcję z gruntem i nie powodują degradacji środowiska naturalnego. Przydomowe szamba są również odporne chemicznie.

Plastikowe szamba, które znajdziesz w naszej ofercie

W ofercie firmy centrum-sciekow.pl znajdziesz przede wszystkim szamba jednokomorowe i dwukomorowe, które montujemy w Lesznie i okolicach. Które z rozwiązań sprawdzi się znakomicie przy Twoim domu? Jeśli mieszkasz w budynku jednorodzinnym, to zachęcamy do zakupu zbiornika z jedną komorą. Magazynowane w nim nieczystości należy wywozić w zależności od liczby domowników raz na tydzień lub co dwa tygodnie. Alternatywą kompaktowych konstrukcji są zbiorniki z dwoma pojemnikami, w których nie następuje mieszanie ścieków płynnych ze stałymi. Podział wnętrza szamba pozwala nie tylko na stosowanie spowalniających jego zapełnianie bakterii, ale także przedłuża czas opróżniania zbiornika. Dwukomorowe propozycje są polecane budynkom wielorodzinnym.

Bezpieczne i higieniczne gromadzenie ścieków w Lesznie

Ekologiczne szambo w Lesznie to idealne rozwiązanie dla domów, które nie mogą być podłączone do konwencjonalnej kanalizacji lub są instalowane przy nadmiernych kosztach eksploatacji. Nasze mocne i trwałe szamba są również odpowiednie dla działek, które są zbyt małe lub mają wysoki poziom wód gruntowych. Uniwersalna metoda zbierania odpadów z roku na rok zyskuje na popularności ze względu na bezpieczeństwo dla środowiska. Co ciekawe, ekologiczne szamba Leszna można przerobić lub wykorzystać jako osadniki dla przydomowych oczyszczalni ścieków, które również znajdziecie w naszej ofercie.

Chciałbyś zainstalować przydomowy ekologiczne szambo na swojej działce w Lesznie? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni zbiornik.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz