Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – LeskoBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji szczelnych zbiorników na szambo z laminatów poliestrowo-szklanych. W sprzedaży posiadamy zbiorniki o pojemnościach od 3000l do 16000l, przeznaczone na różne warunki. Bez problemu można ich używać do gromadzenia ścieków w gospodarstwach domowych. Lesko jest jedną z wielu miejscowości w województwie Podkarpackim, gdzie sprzedajemy nasze zbiorniki na fekalia. Produkowane przez nas szamba znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie mam możliwości przyłączenia do kanalizacji lub innych rozwiązań.

 

Szamba ekologiczne bezpieczny sposób na gromadzenie ścieków w Lesku

Zbiorniki z laminatów poliestrowo-szklanych to bardzo bezpieczny sposób na magazynowanie ścieków bytowych. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie mam możliwości podłączenia budynku do kanalizacji sieciowej a zbiorniki z innych materiałów nie sprawdzą się. Klienci w Lesku mają do wyboru szeroki wachlarz zbiorników z laminatów, które charakteryzują się bardzo dobrą szczelnością, wysokimi parametrami użytkowymi, długa przydatność do użytku, bo prawie 90 lat, niska waga przy dużej wytrzymałości. Wytrzymałość zbiorników z GRP jest porównywalna z tymi wykonalnymi z betonu. Dodatkowo samo sposób montażu takiego zbiornika nie jest trudny. Osoba przeciętnie posługująca się poziomica i miarą jest w stanie zamontować taki zbiornik. Do każdego zbiornika dołączamy instrukcje montażu, w razie pytań można dzwonić na naszą infolinię i doradzić się.

Zbiorniki na szambo przydomowe alternatywą dla kanalizacji sieciowej

Jak wiadomo kanalizacja sieciowa to dobro współczesnych czasów, jednak nie każde gospodarstwo może sobie na to pozwolić. Szczególnie tereny podmiejskie i wiejskie słabo zurbanizowane mają problem z przyłączane do sieci kanalizacyjnych miejskich czy wiejskich. W takich sytuacjach doskonałą alternatywą dla gospodarstw domowych tych rejonów są nasze bezodpływowe szamba ekologiczne. Aby zamontować taki zbiornik trzeba spełnić pewne określone proste warunki które reguluje prawo budowlane. Najbardziej istotne to, zbiornik montujemy minimum 15 metrów od ujęcia wody pitnej, dwa metry od granicy działki, 5 m od budynku mieszkalnego. Trzeba też pamiętać, że szamba o pojemności do 10 metrów sześciennych wymagają tylko zgłoszenia w urzędzie. Wszystkie szamba powyżej tej pojemności muszą już mieć sporządzony projekt budowlany.

 

Szczelne zbiorniki na szambo – gromadzenie nieczystości zgodne z ekologią

Szamba ekologiczne dostępne w mieście Lesko to zbiorniki w 100% bezpieczne dla środowiska. Materiały, z których zostały wykonane, nie tylko nie wchodzą w reakcję z otaczającym je terenem, ale także zapobiegają przedostawaniu się szkodliwych substancji do gruntu. Lekkie konstrukcje, z uwagi na swoją wytrzymałość i odporność, sprawdzą się w każdym miejscu, w którym nie ma możliwości podłączenia standardowej instalacji kanalizacyjnej. W centrum-sciekow.pl nie tylko kupisz gotowe szambo w Lesku, ale także skorzystasz z profesjonalnego montażu na terenie miasta i okolic.

Wzbogać swoją działkę o ekologiczne szamba przydomowe dostępne w centrum-sciekow.pl w Lesku. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

 

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz