Sprzedajemy tanio, doradzamy fachowo!
Wybierz województwo w którym szukasz towaru lub usługi
woj. dolnośląskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. lubelskie
woj. łódzkie
woj. małopolskie
woj. mazowieckie
woj. opolskie
woj. podkarpackie
woj. podlaskie
woj. pomorskie
woj. śląskie
woj. świętokrzyskie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. wielkopolskie
woj. zachodniopomorskie
Rejon Częstochowa
Rejon Katowice

Szamba ekologiczne plastikowe – LegnicaBANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
beton_szeroki
wyprzedaż 2022_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
beton_waski
BANER wyprzedaż 2022 lato-02
previous arrow
next arrow

Szukasz rozwiązania, które jest bezpieczne dla środowiska i pozwala na skuteczne obniżenie kosztów użytkowania? W centrum-sciekow.pl znajdziesz szamba ekologiczne dostępne w Legnicy. Szczelne zbiorniki, które możemy Co dostarczyć to jeden z najlepszych sposobów na magazynowanie ścieków z domowej kanalizacji. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy i zadbanie o nasze otoczenie. Zbiorniki wykonane z laminatu poliestrowo-szklanego o różnych pojemnościach zapewnią Ci bezpieczny i higieniczny sposób na bezproblemowe gromadzenie nieczystości.

Zalety szczelnych zbiorników na szambo dostępnych w Legnicy

Możesz mieć pewność, że zakupiony jeden w wielu dostępnych w Legnicy szczelny zbiornik, będzie Ci funkcjonował przez wiele długich lat. Zadbaliśmy o to, produkując je z połącznia ze sobą żywic poliestrowych i włókien szklanych. Mocna i wytrzymała konstrukcja nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia lub uszczelnienia. Umieszczony w gruncie zbiornik, w każdym dniu będzie gromadził ścieki z gospodarstwa domowego, zabezpieczając przed ich wyciekiem. Gwarantują to wysokie normy według których są produkowane. Budowa zbiornika jest niskiej wagi i prosta w montażu. Można przeprowadzić go we własnym zakresie lub skorzystać z naszej usługi montażu na terenie Legnicy. Wyszkoleni fachowcy z centrum-sciekow.pl pomogą Ci przeprowadzeniu prawidłowej instalacji szamba.

Przydomowe szamba jednokomorowe i dwukomorowe

W ofercie centrum-sciekow.pl znajduje się wiele rozwiązań. Jednymi z nich są zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Mieszkańcom Legnicy, którzy szukają rozwiązania do domu jednorodzinnego polecamy pierwszy rodzaj szamb. Z łatwością można je montować na działkach o małych powierzchniach, a wszystko to, dzięki małym rozmiarom pojemnika. Należy pamiętać iż wszystkie ścieki są gromadzone w jednym zbiorniku a czas ich gromadzenia to około 2 tygodnie. W przypadku obiektów wielorodzinnych o wiele lepiej sprawdzą się większe szamba dwukomorowe. W środku posiadają specjalną przegrodę, która ma za zadanie oddzielić ścieki stałe od ciekłych. Dodatkowo pozwalają one na używanie specjalnych bakterii, które spowalniają zapełnianie się zbiornika. W zależności od pojemności tego rodzaj zbiorniki trzeba opróżniać średnio raz na dwa miesiące.

Ekologiczne szambo w Legnicy – sposób na bezinwazyjne gromadzenie nieczystości

Mieszkańcy w Legnicy zaczęli szukać sposobów na gromadzenie ścieków bez jednoczesnego zagrożenia dla środowiska. To wzmacniająca się świadomość ekologiczna sprawiła że powstały eko szamba. Zbiorniki nie wchodzą w reakcję z gruntem i zabezpieczają przed wyciekiem ścieków do gruntu, a to wszystko dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych pochodzących z zaufanych źródeł materiałów. Ponadto, pojemniki z tworzywa sztucznego można wykorzystywać do gromadzenia wód opadowych lub do magazynowania płynnych substancji używanych przez rolników.

Chcesz zainstalować gotowe szambo na swojej posesji w Legnicy? Zapraszamy do kontaktu! Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze i zakupie odpowiedniego szamba.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz