Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – KrotoszynBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Specjalizujemy się od wielu lat w produkcji szczelnych zbiorników na szambo z laminatów poliestrowo-szklanych. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemnościach od 3m3 do 16m3, przeznaczone na różnorodne warunki wodno-gruntowe. Z powodzeniem można ich używać do magazynowania ścieków w gospodarstwach domowych. Krotoszyn jest jedną z wielu miejscowości w województwie Wielkopolskim, gdzie docieramy z naszymi zbiornikami na szambami. Nasze szamba znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie mam możliwości przyłączenia do kanalizacji lub innych rozwiązań.

Szamba ekologiczne bezpieczny sposób na gromadzenie ścieków w Krotoszynie

Magazynowanie ścieków w gospodarstwach domowych przy zastosowaniu szczelnych zbiorników na szambo jest bezpieczne i bezproblemowe w Krotoszynie. Łatwość montażu zbiorników oraz wysokie parametry szczelności czynią ich użytkowanie bardzo komfortowym i bezpiecznym. Technologia wykonania i zastosowane materiały powodują, że nasze zbiornik serii TITANIUM są bardzo trwałe i przyjazne dla środowiska naturalnego.  Dziecinnie prosty z założenia montaż, wykonany zgodnie z naszą instrukcją, zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. W centrum-sciekow.pl nie tylko zajmujemy się sprzedażą naszych szamb ekologicznych, ale służymy fachowym doradztwem. Po konsultacji i wyborze szczelnego zbiornika na szambo, dostarczymy zbiornik do Krotoszyna, Poznania, Gniezna, Piły czy innego miasta w każdym innym miejscu naszego kraju. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta!

Zbiorniki na szambo przydomowe alternatywą dla kanalizacji sieciowej

Jak wiadomo kanalizacja sieciowa to dobro współczesnych czasów, jednak nie każde gospodarstwo może sobie na to pozwolić. Szczególnie tereny podmiejskie i wiejskie słabo zurbanizowane mają problem z przyłączane do sieci kanalizacyjnych miejskich czy wiejskich. W takich sytuacjach doskonałą alternatywą dla gospodarstw domowych tych rejonów są nasze bezodpływowe szamba ekologiczne. Aby zamontować taki zbiornik trzeba spełnić pewne określone proste warunki które reguluje prawo budowlane. Najbardziej istotne to, zbiornik montujemy minimum 15 metrów od ujęcia wody pitnej, dwa metry od granicy działki, 5 m od budynku mieszkalnego. Trzeba też pamiętać, że szamba o pojemności do 10 metrów sześciennych wymagają tylko zgłoszenia w urzędzie. Wszystkie szamba powyżej tej pojemności muszą już mieć sporządzony projekt budowlany.

Dlaczego nasze zbiorniki na szambo są tak popularne w Krotoszynie

Szeroki gama pojemności szamb w centrum-sciekow.pl, różnorodność typów i pojemności zbiorników czyni je bardzo konkurencyjnymi na tle innych produktów tego typu na rynku. Przy wyborze takiego zbiornika warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Bardzo ważny jest materiał z jakiego jest zrobiony zbiornik, waga, grubość. Te wszystkie składowe mają wpływ na jakość zbiornika a co za tym idzie na późniejszą długoletnią bezproblemową użytkowość. Kierując się tymi parametrami mieszkańcy Krotoszyna, wybierają nasze szamba. Bardzo ważna dla naszych Klientów jest fachowa obsługa w zakresie doradztwa przy doborze odpowiedniego szamba i prawidłowego montażu w Krotoszynie. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące szamba ekologicznego, zapraszamy!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz