Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – JasłoBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Zastanawiasz się nad zakupem zbiornika plastikowego na szambo dla swojego domu? Doskonale trafiłeś! Centrum-ścieków.pl posada bogatą ofertę zbiorników w różnych konfiguracjach i pojemności. Zbiorniki do montażu w ternie zielonym, pod przejazdy wzmacniane, na wysokie wody gruntowe, zbiorniki jedno, dwu i trzy komorowe. Zainteresowani z pewnością znajdą w naszej ofercie zbiorniki na miarę swoich potrzeb. Staramy się udzielić odpowiedzi na każde nurtujące Was pytanie i pomóc w rozwiązaniu problemu z gromadzeniem ścieków bytowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na centrum-sickow.pl!

Szamba plastikowe szczelne dla budownictwa jedno i wielorodzinnego we Jaśle

Magazynowanie ścieków w gospodarstwach domowych przy zastosowaniu szczelnych zbiorników na szambo jest bezpieczne i bezproblemowe w Bolesławcu. Łatwość montażu zbiorników oraz wysokie parametry szczelności czynią ich użytkowanie bardzo komfortowym i bezpiecznym. Technologia wykonania i zastosowane materiały powodują, że nasze zbiornik serii TITANIUM są bardzo trwałe i przyjazne dla środowiska naturalnego.  Dziecinnie prosty z założenia montaż, wykonany zgodnie z naszą instrukcją, zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. W centrum-sciekow.pl nie tylko zajmujemy się sprzedażą naszych szamb ekologicznych, ale służymy fachowym doradztwem. Po konsultacji i wyborze szczelnego zbiornika na szambo, dostarczymy zbiornik do Bolesławca, Lubina, Jeleniej Góry, Oławy czy innego miasta w każdym innym miejscu naszego kraju. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta!

Szamba ekologiczne w ofercie centrum-sciekow.pl

Stale rosnące zapotrzebowanie na produkty ekologiczne spowodowało, że producenci zaczęli szukać rozwiązań ekologicznych i przyjaznych dla środowiska. W Jaśle kupisz je w centrum-sciekow.pl! Dostępne w naszej ofercie rozwiązania nie wpływają w żadnym stopniu na otoczenie, nie wchodzą w reakcję z gruntem i nie powodują zanieczyszczenia wód gruntowych. Wysoka szczelność i trwałość zostały zamknięte w konstrukcji wykonanej z żywic poliestrowych i włókien szklanych. Połączenie tych dwóch tworzyw nie jest przypadkowe – dzięki temu nasze ekologiczne szamba mogą być ponownie przetwarzane. Zbiorniki tego typu doskonale sprawdzą się w jako zbiornika gromadzące wodę deszczową czy jako osadnik.

Zbiorniki na szambo bezodpływowe jednokomorowe i dwukomorowe

Musisz podjąć decyzję wyboru szamba, zastanawiasz się czy wybrać zbiornik jedno lub dwukomorowy? Na działce z domem jednorodzinnym sprawdzą się zbiorniki jednokomorowe, trzeba tylko zwrócić uwagę na dobranie odpowiedniej pojemności. Średnia pojemność zbiornika na jednego użytkownika w gospodarstwie domowym to około 2000 litrów, biorąc pod uwagę przeciętna rodzinę 2+2, minimalny zbiornik musi mieć pojemność przynajmniej 8000 litrów co przekłada się na 8 metrów sześciennych. Przy budynku wielorodzinnym sprawdzonym rozwiązaniem będzie szambo dwukomorowe. Zbiorniki dwukomorowe pozwalają na separację ścieków z podziałem na ścieki gęste i rzadkie. Taki sposób gromadzenia ścieków z gospodarstwa domowego pozwala na zmniejszenie częstotliwości odbioru fekaliów przez wóz asenizacyjny. Tego typu separacja przynosi korzyści w postaci oszczędności pieniędzy.

 

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz