Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – JarosławBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl oferujemy szamba bezodpływowe plastikowe dostępne w Jarosławiu, które wyróżniają się wysoką jakością oraz bezwzględną szczelnością. Wśród kilkudziesięciu propozycji znajdziemy w ofercie zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe przeznaczone do montażu przy budynkach, w których podłączenie do standardowej sieci kanalizacji jest niemożliwe lub bardzo kosztowne. Nasi specjaliści z chęcią dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie oraz wycenią usługę montażu szamba na twojej posesji.

Główne zalety plastikowych zbiorników na szambo dostępnych w Jarosławiu

Szczelne szamba plastikowe wyróżnia wiele zalet. Jedną z nich jest ekologiczność. Biorąc pod uwagę świadomość wśród klientów dopilnowaliśmy, aby użyte do produkcji zbiorników materiały, były nieszkodliwe dla otoczenia. Ponadto, takie pojemniki możemy wykorzystać do gromadzenia wody opadowej lub do gromadzenia substancji płynnych stosowanych w przemyśle lub rolnictwie. Kolejną zaletą ekologicznych zbiorników jest trwała i solidna konstrukcja. Nie potrzebują one dodatkowego uszczelnienia czy też obetonowania. Instalacje z powodzeniem można przeprowadzić we własnym zakresie. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów możesz być pewny, że nie nieczystości gromadzone w pojemniku nie wydostaną się do ziemi i nie skażą wód gruntowych. Zbiornik można także poddać recyklingowi.

Wybór szamba – jednokomorowe czy dwukomorowe?

W centrum-sciekow.pl znajdziesz zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe z dostawą do Jarosławiu. Dla domów jednorodzinnych proponujemy zbiorniki jednokomorowe, w których gromadzą się wszystkie nieczystości w jednym pojemniku. Ich konstrukcja umożliwia również montaż na mniejszych działkach. Trzeba nie zapominać, że tego rodzaju pojemniki opróżniać trzeba nawet co dwa tygodnie. Kolejne w ofercie – czyli szamba dwukomorowe polecamy właścicielom obiektów wielorodzinnych. Są to zbiorniki, które oszczędzają czas i wydatki. Nieczystości mogą być wybierane nawet raz na dwa miesiące. Dzięki zastosowaniu przegrody, ścieki stałe są oddzielane od nieczystości ciekłych. Dodatkowo, w takiego rodzaju zbiornikach można używać specjalnych bakterii.

Eko szambo w Jarosławiu – gotowe rozwiązania na ekologiczne magazynowanie ścieków

Ekologiczne zbiorniki, które znajdziesz w Jarosławiu, to idealny sposób na bezproblemowe gromadzenie odpadów z domu. Ich instalację poleca się w przypadku, gdy podłączenie do sieci kanalizacyjnej jest nie możliwe lub koszty podłączenia przerastają nasz domowy budżet. Rozwiązania, które są zastosowane nie tylko w zbiornikach, a także w naszych przydomowych biologicznych oczyszczalniach, wyróżniają je absolutną szczelnością i wytrzymałością. A wszystko to, dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów. W przypadku naszych zbiorników produkujemy je z laminatu poliestrowo – szklanego.

Jeśli chcesz dokonać zakupu szamba dostępnego w naszej ofercie, skontaktuj się z naszym konsultantem. Dobierze dla Ciebie odpowiedni rodzaj pojemnika.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz