Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – JarocinBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Od wielu lat zajmujemy się w produkcji szczelnych zbiorników na szambo z laminatów poliestrowo-szklanych (GRP). W ofercie posiadamy szeroki wybór zbiorników o pojemnościach od 3m3 do 16m3. Szamba są przeznaczone na różne warunki wodno-gruntowe. Z powodzeniem można ich używać do magazynowania ścieków w gospodarstwach domowych. Jarocin jest jedną z wielu miejscowości w województwie Wielkopolskim, gdzie sprzedajemy nasze produkty. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie mam możliwości przyłączenia do miejskiej bądź wiejskiej sieci kanalizacyjnej.

Szamba ekologiczne to bezpieczny sposób na gromadzenie ścieków w Jarocinie

Magazynowanie ścieków bytowych w gospodarstwach domowych przy zastosowaniu szczelnych zbiorników na szambo jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem w Jarocinie. Technologia wykonania i zastosowane materiały powodują, że nasze zbiornik serii Titanium posiadają wysoką szczelność, bardzo solidną i trwałą konstrukcje, oraz są niebywale proste w montażu, to jedne z wielu atutów naszych zbiorników. W centrum-sciekow.pl nie tylko zajmujemy się sprzedażą naszych szamb ekologicznych, ale służymy fachowym doradztwem. Po konsultacji i wyborze szczelnego zbiornika na szambo, dostarczymy zbiornik do Jarocina, Piły, Konina, Poznania czy innego miasta w kraju. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta!

Zbiorniki na szambo przydomowe alternatywą dla kanalizacji sieciowej

Kanalizacja sieciowa dostępna w Jarocinie i w większości miast w kraju to komfort, na który nie każde gospodarstwo domowe może sobie pozwolić. Najczęściej z brakiem sieci kanalizacyjnej borykają się tereny pod miejskie i wiejskie, słabo zurbanizowane. W takich sytuacjach doskonałą alternatywą dla gospodarstw domowych tych rejonów są nasze bezodpływowe szamba ekologiczne. Aby zamontować taki zbiornik trzeba spełnić pewne określone proste warunki które reguluje prawo budowlane. Najbardziej istotne to, zbiornik montujemy minimum 15 metrów od ujęcia wody pitnej, dwa metry od granicy działki, 5 m od budynku mieszkalnego. Trzeba też pamiętać, że szamba o pojemności do 10 metrów sześciennych wymagają tylko zgłoszenia w urzędzie, natomiast wszystkie szamba powyżej tej pojemności muszą już mieć sporządzony projekt budowlany.

Wybór szamba – jednokomorowe czy dwukomorowe w Jarocinie?

W centrum-sciekow.pl oferujemy zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe z dostawą na terenie całego województwa Wielkopolskiego. Dla domów jednorodzinnych proponujemy zbiorniki jednokomorowe, w których gromadzą się wszystkie nieczystości w jednym pojemniku. Ich konstrukcja umożliwia również montaż na mniejszych działkach. Trzeba nie zapominać, że tego rodzaju pojemniki opróżniać trzeba nawet co dwa tygodnie. Kolejne w ofercie – czyli szamba dwukomorowe polecamy właścicielom obiektów wielorodzinnych. Są to zbiorniki, które oszczędzają czas i wydatki. Nieczystości mogą być wybierane nawet raz na dwa miesiące. Dzięki zastosowaniu przegrody, ścieki stałe są oddzielane od nieczystości ciekłych. Dodatkowo, w takiego rodzaju zbiornikach można używać specjalnych bakterii, które pomagają w rozkładzie ścieków.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz