Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – ChełmBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

Poszukując ekologicznego zbiornika na ścieki trafiłeś na stronę centrum-sciekow.pl? To bardzo dobrze! W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji zbiorników plastikowych. W Chełmie oraz innych miejscowościach województwa lubelskiego sprzedajemy, dostarczamy oraz instalujemy wytrzymałe zbiorniki, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnymi cenami. Oferujemy szamba na różne warunki gruntowo-wodne, oraz szamba jednomorowe i dwukomorowe. Dobór pojemnika zależny jest wielkości działki, ilości osób którą ma obsługiwać oraz gruntu.

Co wyróżnia plastikowe zbiorniki dostępne w Chełmie?

Zbiorniki plastikowe jak i również przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków oferowane na stronie centrum-sciekow.pl wyróżnia absolutna szczelność i trwałość. Dzięki temu gromadzone nieczystości nie mają możliwości wydostać się do gruntu oraz wód gruntowych. Zastosowane podczas produkcji ściśle wyselekcjonowane materiały jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane sprawiają, że zbiorniki tworzą razem solidną i wytrzymałą budowę. Gwarantuje to, że plastikowe szamba są bezpieczne dla środowiska i otoczenia. Bardzo ważną zaletą jest to, że zbiorniki zakupione w Chełmie mogą być oddane do punktu recyklingu. Świadomość o ekologii, która ciągle się wzmacnia sprawia, że każdy z oferowanych zbiorników nie może naszego środowiska zanieczyszczać.

Które z proponowanych ekologicznych szamb należy wybrać?

W ofercie centrum-sciekow.pl znajdują się najpopularniejsze wśród mieszkańców Chełma zbiorniki – czyli zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Aby mogły spełniać swoje role, muszą być odpowiednio dobrane do ilości osób, rodzaju warunków gruntowo wodnych jak i również powierzchni działki. Pierwsze z nich, w których nieczystości gromadzone są w jednym miejscu, charakteryzują się mniejszym rozmiarem, a ich zapełnianie trwa zazwyczaj od jednego do dwóch tygodni. Tego rodzaju szamba proponowane są dla domów jednorodzinnych. W przypadku obiektów wielorodzinnych odpowiednim ekologicznym rozwiązaniem będą zbiorniki dwukomorowe. Poprzez zastosowanie w ich wnętrzu specjalnej przegrody ścieki stałe są odseparowywane od ciekłych. Dzięki temu rozwiązaniu pojemnik zapełnia się wolniej, a wywóz możemy ograniczyć do kilku razy w roku.

Ekologiczne szamba w Chełmie – wytrzymała konstrukcja w atrakcyjnej cenie

Aby spełnić wymagania naszych klientów w centrum-sciekow.pl produkujemy solidnej jakości szamba plastikowe, które dostarczamy na terenie Chełma i okolic. Dla zainteresowanych dodatkowo możemy przeprowadzić ich profesjonalną instalację. Specjalnie skonstruowana budowa znajdujących się w ofercie zbiorników umożliwia także na ich montaż we własnym zakresie. Nasze rozwiązania spełniają wysokie normy jakości, które są trwałe i bezpieczne dla środowiska sprawiają, że zakupiony i zamontowany na terenie Chełma zbiornik będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat gwarantując bezpieczne i higieniczne magazynowanie ścieków. W przeciwieństwie do betonowych odpowiedników funkcjonują wiele lat.
W celu otrzymania większej ilości informacji dotyczących naszych produktów skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz