Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – BrzozówBANER podwyżka 15% styczeń 2023 szeroki
BANER promocja 2022 lato_Obszar roboczy 1 kopia 5
BANER zakup L_Obszar roboczy 1 kopia 6
Zapraszamy do współpracy firmy z branży wodno - kanalizacyjnej
BANER montaż_Obszar roboczy 1 kopia 6
beton_szeroki
previous arrow
next arrow
BANER podwyżka 15% styczeń 2023 wąski
BANER promocja 2022 lato-02
BANER zakup M_Obszar roboczy 1 kopia 6-02-02
baner_wspolpraca_min
BANER montaż-04
beton_waski
previous arrow
next arrow

Zwiększająca się świadomość ekologiczna sprawiła, że oferowane zbiorniki w centrum-sciekow.pl cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zbudowane rozwiązania, które są stosowane podczas produkcji, nie narażają środowiska na niebezpieczeństwo. Plastikowe zbiorniki dostępne w mieście Brzozów, to znakomita oferta nie tylko dla osób, które chcą w bezpieczny dla natury sposób użytkować pojemnik, a także dla osób, które chcą je zamontować na działkach o małej powierzchni lub w obiektach, które nie mają możliwości instalacji tradycyjnej sieci kanalizacyjnej.

Szamba ekologiczne – Brzozów

Zbiorniki ekologiczne dostępne w Brzozowie posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest ich trwałość. Wykonane zbiorniki z połączonych ze sobą materiałów jakimi są żywice poliestrowe i włókna szklane charakteryzują się wysoką odpornością na korozję chemiczną, obciążenia i bardzo ciężkie warunki gruntowo – wodne. Przeprowadzenie instalacji jest możliwe praktycznie w każdym miejscu w tym także na terenach o specyficznych parametrach gruntu. Sprawiło to, że coraz większa ilość mieszkańców Brzozowa zdecydowało się na wymienić betonowe szamba na gotowe szamba plastikowe. Ponadto, w parze z solidną konstrukcją idzie również niezwykła lekkość zbiorników, umożliwiająca ich montaż. Instalację możesz przeprowadzić we własnym zakresie lub skorzystać z pomocy konsultantów centrum-sciekow.pl.

Plastikowe szamba dla twojego domu

W centrum-sciekow.pl znajdują się szamba jednokomorowe i dwukomorowe proponowane budynkom na terenie Brzozowa jak i innym miejscowościom województwa małopolskiego. Które z nich należy wybrać? W przypadku domu jednorodzinnego, to najlepszym rozwiązaniem jest pierwszy rodzaj, czyli konstrukcje z jedną komorą, gromadzone są wszystkiego rodzaju nieczystości. W mniejszych pojemnikach napełnianie trwa przez około 2 tygodnie, po tym czasie trzeba zbiornik opróżnić. Dla właścicieli domów wielorodzinnych proponujemy zbiorniki dwukomorowe. Czas gromadzenia nieczystości w porównaniu do jednokomorowych wersji może znacznie się wydłużyć. Poprzez zastosowanie przegrody oddzielanie są ścieki stałe od ciekłych, a czas ich gromadzenia to nawet dwa miesiące. Możesz także przedłużyć czas pomiędzy opróżnianiem zbiornika, używając specjalnych bakterii.

Ekologiczne szamba w Brzozowie

Szamba ekologiczne w mieście Brzozów, to nie tylko gwarancja obniżonych kosztów eksploatacji, a także bezawaryjnego użytkowania. Dzięki wyselekcjonowanym materiałom wykorzystywanym do produkcji zbiorników, możesz być pewny że nie wchodzą one w reakcje z gruntem a to oznacza, że ścieki nie skażą wód gruntowych. Dodatkowo – szczelne zbiorniki mogą służyć do gromadzenia wody opadowej lub substancji stosowanych w przemyśle lub rolnictwie. Wybierając zbiornik z naszej oferty, nie narażasz naszego środowiska na gradację.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ekologicznych rozwiązań, skontaktuj się z naszymi fachowcami.

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz