Produkty dostępne na terenie całego kraju!

Szamba ekologiczne plastikowe – ZgierzBANER promocja wiosenna promocja
BANER promocja wiosnna wąski

W centrum-sciekow.pl znajdziesz bogaty wybór zbiorników przeznaczonych do gromadzenia i oczyszczania ścieków z domowej instalacji kanalizacyjnej. Jednymi z nich są eko szamba plastikowe dostępne nie tylko w mieście Zgierz, ale także w wielu innych lokalizacjach na terenie województwa łódzkiego. Nasze propozycje wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników atrakcyjnymi cenami, produkcją z wytrzymałych i starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz spełnieniem restrykcyjnych norm jakości. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Ekologiczne szamba – niezawodny sposób na gromadzenie nieczystości w Zgierzu

Gotowe szamba przydomowe, które kupisz w Zgierzu w konkurencyjnej cenie, to niezawodny sposób na bezpieczne i higieniczne magazynowane nieczystości. Zbiorniki z powodzeniem zastępujące tradycyjną instalację kanalizacyjną mogą być montowane w lokalizacjach, które nie mają możliwości jej podłączenia lub której warunki gruntowe uniemożliwiają jej wykorzystywanie. Jednym z takich powodów jest zbyt wysoki poziom wód, z którym nasze szamba plastikowe radzą sobie bez problemu. A to dzięki wykorzystaniu do ich produkcji żywic poliestrowych i włókien szklanych. Konstrukcje stworzone z połączenia dwóch tworzyw wyróżniają się trwałością i wytrzymałością. Nie bez znaczenia jest także odporność na korozję chemiczną czy obciążenia gruntu, które nie są w stanie uszkodzisz zbiornika.

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe – różnice

Szamba jednokomorowe oferowane przez nas w Zgierzu w atrakcyjnej cenie charakteryzują się małym rozmiarem i prostą budową. Ich konstrukcja obejmuje wyłącznie jeden pojemnik na odpady z domowej kanalizacji, w których odprowadzanie ścieki ulegają zmieszaniu. Tego typu rozwiązania są polecane przede wszystkim właścicielom domów jednorodzinnych lub działek o ograniczonej powierzchni. Co istotne, wywóz ścieków powinien odbywać się co kilkanaście dni. Z kolei obiekty wielorodzinne mogą zostać wyposażone w szamba dwukomorowe o większym rozmiarze i bardziej zaawansowanej konstrukcji. W ich środku znajdziesz przegrodę, która ma za zadanie oddzielić ścieki stałe od ciekłych. W takich zbiornikach częstotliwość opróżniania ulega zmniejszeniu. W zależności od wielkości szamba może wynosić ona nawet raz na 2 miesiące.

Gotowe szamba przydomowe od zaufanego sprzedawcy w Zgierzu

W centrum-sciekow.pl nieustannie dostarczamy rozwiązania, których użytkowanie nie odbija się negatywnie na środowisku. Właśnie dlatego szamba ekologiczne są całkowicie bezpieczne dla środowiska oraz nie wpływają na zanieczyszczanie gruntu i wód gruntowych. Co w przypadku, gdy zdecydujesz się na instalację standardowej sieci kanalizacyjnej i nie będziesz ich już potrzebować? Oddaj szamba przydomowe do punktu recyklingu w Zgierzu, gdzie zostaną poddane obróbce i zyskają szansę na ponowne wykorzystanie. Możesz również przeznaczyć je do zbierania deszczówki lub jako osadnik.

Jesteś zainteresowany montażem ekologicznego szamba przydomowego w swoim domu w Zgierzu? Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas 888 128 128 lub napisz